Komunikacja autobusowa na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie

Komunikacja autobusowa na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie

- Kategoria: Wiadomości
0

gietrzwald

W najbliższy weekend w Gietrzwałdzie odbędą się uroczystości odpustowe. Jak co roku ZDZiT przygotował  specjalną ofertę komunikacji miejskiej, by ułatwić dojazd do sanktuarium i powrót do Olsztyna. W sobotę i niedzielę, 9 i 10 września, będą uruchomione dwie linie specjalne G-1 oraz G-2. Rozkłady jazdy linii specjalnych dostępne są na naszej stronie internetowej w sekcji „transport publiczny – rozkład jazdy”.

Na wszystkie przejazdy będzie obowiązywała ta sama taryfa opłat, co na przejazdy w Olsztynie i gminach ościennych. Bilet jednorazowy normalny kosztuje 3 złote, a ulgowy 1,50 zł. Przypominamy, że część ulg na przejazdy komunikacją miejską obowiązuje tylko w granicach administracyjnych Olsztyna. Tak jest na przykład w odniesieniu do prawa do bezpłatnych przejazdów dla osób, które ukończyły 70 lat. Ulgi obowiązujące na trasie z Olsztyna do Gietrzwałdu można znaleźć pod linkiem TUTAJ.

LINIA G-1

Trasa przejazdu: DWORZEC GŁÓWNY (przystanek na ul. Dworcowej, naprzeciwko restauracji McDonald’s) – Dworcowa – Piłsudskiego – Kościuszki – Niepodległości – Śliwy – Warszawska – Armii Krajowej – Sielska – GIETRZWAŁD (ul. Szkolna).

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki. Wszystkie kursy będą realizowane pojazdami przegubowymi.

Rozkład jazdy:

– odjazdy w kierunku Gietrzwałdu: KLIKNIJ TUTAJ
– odjazdy w kierunku przystanku „Dworzec Główny” (UWAGA: sobotni rozkład jazdy prezentuje przybliżone godziny odjazdu. W dniu 10.09.2017 (niedziela) podane zostały orientacyjne godziny odjazdu pierwszego i ostatniego kursu. Częstotliwość kursowania pomiędzy podanymi godzinami wynosi 10-15 minut): KLIKNIJ TUTAJ

LINIA G-2

Trasa przejazdu: PIECZEWO – Wilczyńskiego – Sikorskiego – Obrońców Tobruku – Armii Krajowej – Sielska – GIETRZWAŁD (ul. Szkolna).

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki. Wszystkie kursy będą realizowane pojazdami przegubowymi.

Rozkład jazdy:

– odjazdy w kierunku Gietrzwałdu: KLIKNIJ TUTAJ
– godziny odjazdu w kierunku przystanku „Pieczewo” (UWAGA: sobotni rozkład jazdy prezentuje przybliżone godziny odjazdu. W dniu 10.09.2017 (niedziela) podane zostały orientacyjne godziny odjazdu pierwszego i ostatniego kursu. Częstotliwość kursowania pomiędzy podanymi godzinami wynosi 10-15 minut): KLIKNIJ TUTAJ

źródło: ZDZiT w Olsztynie

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na