Komunikacja autobusowa na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie

Komunikacja autobusowa na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie

- Kategoria: Wiadomości
0

gietrzwald

W najbliższą niedzielę (08.09) w Gietrzwałdzie odbędą się uroczystości odpustowe. Jak co roku ZDZiT przygotował specjalną ofertę komunikacji miejskiej, by ułatwić dojazd do sanktuarium i powrót do Olsztyna.

W niedzielę, 8 września, będą uruchomione dwie linie specjalne G-1 oraz G-2. Rozkłady jazdy linii specjalnych dostępne są na naszej stronie internetowej w sekcji „transport publiczny – rozkład jazdy”.

Na wszystkie przejazdy będzie obowiązywała ta sama taryfa opłat, co na przejazdy w Olsztynie i gminach ościennych. Bilet jednorazowy normalny kosztuje 3 złote, a ulgowy 1,50 zł. Przypominamy, że część ulg na przejazdy komunikacją miejską obowiązuje tylko w granicach administracyjnych Olsztyna. Tak jest na przykład w odniesieniu do prawa do bezpłatnych przejazdów dla osób, które ukończyły 70 lat. Ulgi obowiązujące na trasie z Olsztyna do Gietrzwałdu można znaleźć pod linkiem TUTAJ.

LINIA G-1

Trasa przejazdu: DWORZEC GŁÓWNY (przystanek na ul. Pl. Konstytucji 3 Maja, SCHEMAT) – Dworcowa – Piłsudskiego – 11 Listopada – Plac Jedności Słowiańskiej – Pieniężnego – Śliwy – Warszawska – Armii Krajowej – Sielska – GIETRZWAŁD (ul. Szkolna).

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki. Wszystkie kursy będą realizowane pojazdami przegubowymi.

Rozkład jazdy:

  • odjazdy w kierunku Gietrzwałdu:    KLIKNIJ TUTAJ
  • odjazdy w kierunku przystanku „Dworzec Główny” (UWAGA: Podane zostały orientacyjne godziny odjazdów pierwszego i ostatniego kursu. Częstotliwość kursowania pomiędzy podanymi godzinami wynosi 15-20 minut):   KLIKNIJ TUTAJ

LINIA G-2

Trasa przejazdu: PIECZEWO – Wilczyńskiego – Sikorskiego – Obrońców Tobruku – Armii Krajowej – Sielska – GIETRZWAŁD (ul. Szkolna).

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki. Wszystkie kursy będą realizowane pojazdami przegubowymi.

Rozkład jazdy:

  • odjazdy w kierunku Gietrzwałdu:   KLIKNIJ TUTAJ
  • godziny odjazdu w kierunku przystanku „Pieczewo” (UWAGA: Podane zostały orientacyjne godziny odjazdów pierwszego i ostatniego kursu. Częstotliwość kursowania pomiędzy podanymi godzinami wynosi 15-20 minut):   KLIKNIJ TUTAJ
Źródło: ZDZiT w Olsztynie/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ukradł koparkę i spowodował nią kolizję. Odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu, kolizję i kradzież

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Korsze, który bez