Kolejne wygrane sparingi piłkarek Stomilu Visacom Olsztyn

Kolejne wygrane sparingi piłkarek Stomilu Visacom Olsztyn

- Kategoria: Piłka nożna, Sport
0

fot. stomil.netfot. stomil.net

W niedzielę (20.03) odbyły się dwa sparingi piłkarek Stomilu Visacom Olsztyn. Drugi zespół zagrał z ligowym przeciwnikiem Victorią Bartoszyce, zaś pierwszoligowe piłkarki zmierzyły się z Lechią Gdańsk występującą w II lidze.

Stomil II Visacom Olsztyn – Victoria Bartoszyce 2-2 (2-1)

1-0 5′ Bubrowska
2-0 30′
2-1 37′[karny] 2-2 75′

Skład: Piątek [30′ Gołębiowska, 60′ Wieżynis], Staruch [70′ Kaczmarczyk], Kisiel, Koprowska, Ostrowska [70′ Gulbicka], Gieroś [46′ Fiedorowicz], Klonowska, Babińczuk [46′ Ziniewicz], Łukasik [70′ Rejmątowska], Gonciarz, Bubrowska [46′ Świecik]

Zagraliśmy dobry mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Dziewczyny dużo grały piłką i konstruowały akcje ofensywne. Na tle mocnego rywala nasze zawodniczki wypadło dość dobrze. Zarówno w pierwszej połowie, jak i drugiej zagrały młode zawodniczki, które debiutują na poziomie seniorskim – ich występ trzeba ocenić obiecująco.- powiedział po meczu Prezes i Trener Stomilu Visacom Olsztyn Dariusz Maleszewski.

Stomil Visacom Olsztyn – Lechia Gdańsk 3-0 (0-0)

1-0 51 minuta Grzesik
2-0 63 minuta Abramczyk
3-0 73 minuta Grzesik

Skład: Piątek [30′ Gołębiowska, 60′ Wieżynis], Krech, Sieradzka [75′ Kisiel], Piotrak, Smolińska, Janczuro, Roman [75′ Gieroś], Abramczyk [75′ Babińczuk], Biedrzycka[75′ Bubrowska], Bukowska, Grzesik

Dość szybkie tempo gry meczu i bardzo dobrego spotkania, zarówno ze strony naszej, jak i przeciwnika. Jednak z biegiem czasu nasze zawodniczki nie zwalniały tempa, natomiast Gdańszczanki już tak. Bardzo ciekawa gra z naszej strony przez cały mecz, konstruowanie akcji i jej budowa od początku jej kreowania do fazy kończącej, była momentami świetna, co mnie jako Trenera buduje, bo ten ostatni czas na szlifowanie elementów techniczno-taktycznych nie poszedł na marne i dziewczyny włożyły w to dużo pracy, co z meczu na mecz było bardzo widoczne. To cieszy, bo to ostatni sparing przed ligą.

Teraz troszkę spokoju no i zaczynamy zmagania wiosenne, na które serdecznie zapraszamy. Dziękuję dziewczynom za dzisiejsze spotkanie pokazały, że idziemy w dobrym kierunku – powiedział po meczu Prezes i Trener Stomilu Visacom Olsztyn Dariusz Maleszewski.

2 Kwietnia piłkarki Stomilu Visacom Olsztyn rozegrają pierwszy mecz rundy wiosennej z liderem I ligi UKS SMS Łódź. Mecz w sobotę o godzinie 11.00 na Stadionie Miejskim w Olsztynie. Zapraszamy do kibicowania!

Źródło: KKP Stomil Visacom Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: Kolejny rekord zakażeń w Polsce i w naszym województwie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (08.08) o 843 nowych