Kolejne utonięcie w regionie

Kolejne utonięcie w regionie

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny śmierci 52-letniej obywatelki Niemiec, której ciało znalezione zostało w jeziorze Wierzbińskim w gm. Orzysz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta wraz z mężem kilka godzin wcześniej przyjechała do Wierzbin camperem. Zamierzali spędzić tu kilka dni. Turystka weszła do wody popływać, ale długi czas nie wracała. Zaniepokojony mąż powiadomił policję. Ciało kobiety zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (16.07.2017) po godz. 21:00 nad jeziorem Wierzbińskim w gminie Orzysz. To właśnie tam w wodzie znalezione zostało ciało 52-letniej obywatelki Niemiec.

Jak ustalili policjanci, małżeństwo około godz. 15:00 w niedzielę przyjechało do Wierzbin camperem, aby wypocząć nad jeziorem kilka dni. Po długiej podróży 52-letnia turystka postanowiła popływać. Kiedy zaczęło się ochładzać, a kobieta jeszcze nie wróciła, mąż zaczął jej szukać na własną rękę. Prowadzone przez niego poszukiwania okazały się bezskuteczne. O zaginięciu żony powiadomił policję.

W trakcie prowadzonych poszukiwań ciało zaginionej kobiety znalezione zostało w jeziorze. Jest ono zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Przyczyny i okoliczności śmierci kobiety wyjaśniają policjanci, pod nadzorem prokuratora.

źródło: KWP Olsztyn (ASz/TM)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 33 nowe zachorowania w woj. warmińsko-mazurskim. To kolejny rekord

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (12.08) o 715 nowych