Kolejne działania poszukiwawcze zaginionego 49-letniego Jana Gądka

Kolejne działania poszukiwawcze zaginionego 49-letniego Jana Gądka

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie po raz kolejny zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego 49-letniego Jana Gądka. Kolejna akcja poszukiwawcza przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia funkcjonariuszy innych służb oraz specjalistycznego sprzętu, niestety nie przyniosła rezultatu.

W dalszym ciągu Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Jana Gądka. Przypomnijmy: 49-latek dnia 20.12.2017r., po godz 17:00, wyszedł z domu przy ul. Andersa i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ubrany był w granatową, ortalionową kurtkę z kapturem. Kurtka posiadała brązowe lamówki na mankietach rękawów, wzdłuż zamka głównego oraz na kapturze. Ponadto mężczyzna miał na sobie granatowe dżinsy, brązowe buty trekingowe, siwą bluzę z kapturem oraz czarną, dzianinową czapkę. W dniu wczorajszym (04.01.2018r.) funkcjonariusze tyralierą przeszli przez łąki oraz sady znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego Jana Gądka. Niestety wczorajsze poszukiwania nie przyniosły rezultatu, dlatego policjanci ponawiają apel o pomoc w odnalezieniu 49-latka.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod nr 997/112 lub z osobą bezpośrednio prowadzącą czynności poszukiwawcze pod nr tel. 605-549-341. Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sportowe sukcesy Kung Fu z Olsztyna

Końcówka roku 2018 była pracowita dla olsztyńskich zawodników