Kolejne działania poszukiwawcze zaginionego 49-letniego Jana Gądka

Kolejne działania poszukiwawcze zaginionego 49-letniego Jana Gądka

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie po raz kolejny zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego 49-letniego Jana Gądka. Kolejna akcja poszukiwawcza przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia funkcjonariuszy innych służb oraz specjalistycznego sprzętu, niestety nie przyniosła rezultatu.

W dalszym ciągu Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Jana Gądka. Przypomnijmy: 49-latek dnia 20.12.2017r., po godz 17:00, wyszedł z domu przy ul. Andersa i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ubrany był w granatową, ortalionową kurtkę z kapturem. Kurtka posiadała brązowe lamówki na mankietach rękawów, wzdłuż zamka głównego oraz na kapturze. Ponadto mężczyzna miał na sobie granatowe dżinsy, brązowe buty trekingowe, siwą bluzę z kapturem oraz czarną, dzianinową czapkę. W dniu wczorajszym (04.01.2018r.) funkcjonariusze tyralierą przeszli przez łąki oraz sady znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego Jana Gądka. Niestety wczorajsze poszukiwania nie przyniosły rezultatu, dlatego policjanci ponawiają apel o pomoc w odnalezieniu 49-latka.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod nr 997/112 lub z osobą bezpośrednio prowadzącą czynności poszukiwawcze pod nr tel. 605-549-341. Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na