Kobiecy tenis opanuje Olsztyn

Kobiecy tenis opanuje Olsztyn

- Kategoria: Sport
0

PLAKAT-01.jpeg

​Już w najbliższą sobotę na kortach OKT Jodłowa w Olsztynie odbędzie się ciekawe wydarzenie tenisowe. Prawie 30 pań będzie rywalizowało o laur tej najlepszej.

Dawno nie było takiego turnieju dla kobiet, zazwyczaj w Olsztynie odbywają się rywalizacje dzieci i panów. Dlatego podjęto inicjatywę, aby i panie miały swoje tenisowe święto.

Na kortach nad jeziorem Ukiel będą rywalizować kobiety, które amatorsko uprawiają tenis ziemny. Do turnieju zgłosiły się dziewczyny nie tylko z Olsztyna, ale także z Iławy i Kwidzyna. Jak zapewniają Organizatorzy, poziom rozgrywek będzie wysoki, gdyż zgłosiły się te najlepsze.

Będziemy rywalizowały w singlu, według systemu pucharowego, a do tego organizujemy jeszcze tzw. turniej pocieszenia, a więc grania będzie sporo – mówi Joanna Arłukowicz – osoba organizująca turniej.

Organizatorzy liczą także, że wielu mieszkańców Olsztyna przyjdzie z ciekawości obejrzeć kilka pojedynków. Obiecują, że emocji nie zabraknie, bo jest o co grać.

Na najlepsze tenisistki czekają świetne nagrody ufundowane przez Sponsorów. Cieszymy się, że tak wiele firm zechciało z nami współpracować już od pierwszej edycji – chwali Organizatorka.

Mistrzostwa Warmii i Mazur będą pierwszym, ale jak mówi Organizatorka, nie ostatnim wydarzeniem tenisowym. Chcą tę tradycję podtrzymać i organizować turniej co roku, aby zaznaczyć swoją obecność na tenisowej mapie Polski.

Więcej informacji o turnieju można znaleźć na stronie http://tenisolsztyn.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku

https://www.facebook.com/events/248631502296044/

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Internetowy oszust usłyszał zarzuty

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko