Kierujący ciężarówką uderzył w motocyklistę

Kierujący ciężarówką uderzył w motocyklistę

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Na drodze K-51 Lidzbark Warmiński – Bartoszyce, pomiędzy miejscowościami Rogóż – Samolubie doszło do wypadku drogowego. Kierujący tirem podczas manewru wyprzedzania uderzył w motocyklistę. 42-latek z ciężkim urazem nogi został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (05.07.18) około godziny 7:00 na trasie K-51 pomiędzy miejscowościami Rogóż – Samolubie. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, kierowca tira podczas manewru wyprzedzania innego tira nie zauważył kierującego motocyklem, który tez wykonywał manewr wyprzedzania. Siła uderzenia w jednoślad była tak duża, że kierujący motocyklem znalazł się kilkanaście metrów od miejsca uderzenia w pobliskim polu. Mieszkaniec gminy Lidzbark Warmiński ma poważny uraz nogi. Kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego wraz z technikiem kryminalistyki. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/rj)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały