Kibice Stomilu Olsztyn manifestowali pod ratuszem

Kibice Stomilu Olsztyn manifestowali pod ratuszem

- Kategoria: Wiadomości
2

manifestacja-stomil-olsztyn

W piątek, 12 lutego odbyła się manifestacja kibiców i sympatyków Stomilu Olsztyn. Protest odbył się pod hasłem „Marsz na Ratusz – Ratujmy tradycję pokoleń!”.

Uczestnicy przemarszu ubrani w barwy klubowe drużyny zebrali się o godz. 13:30 przy Al. Piłsudskiego na wysokości stadionu Stomilu. Następnie ok. godz. 14:00 rozpoczęli przemarsz chodnikiem w kierunku ratusza skandując różne hasła, w tym:”Był, będzie, jest Stomil OKS”, „Nasz Stomil nigdy nie zginie”, „Bez sportu nie ma Olsztyna”, „Nowy stadion dla Olsztyna”. Celem protestu było uzmysłowienie prezydentowi Olsztyna oraz Radzie Miasta jaka siła drzemie w olsztyńskim sporcie oraz zwrócenie uwagi na to, co dzieje się z piłką nożną w regionie. Niestety, podczas trwania piątkowej manifestacji kibiców Piotr Grzymowicz był nieobecny.

Zgromadzenie było zabezpieczane przez policję, nie doszło do żadnych incydentów. Szacuje się, że w marszu wzięło udział ok. 500 osób.

Galeria zdjęć

2 Komentarze

  1. olsztyn-ON

    Udział wzieło 500 osob.. Czyli się to w sumie nie opłaca sponsorować tego pseudo-sportu jak tylko zainteresowanych tą całą paradą było 500 osób.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Tymczasowy zakaz wstępu do lasów i Parków Narodowych. Powodem koronawirus

Dziś, 03.04 Ministerstwo Środowiska poinformowało na swoim profilu