Już w sobotę Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej

Już w sobotę Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej

ofmt-olsztyn1

W tym roku będziemy świadkami historycznego momentu, który zapisze się na stałe w dziejach Festiwalu oraz historii miasta Olsztyn. Tak, to właśnie w Olsztynie, 27 lipca 2019 roku, odbędzie przełomowa XXIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej.

– O zmianie miejsca Festiwalu było bardzo głośno w mediach. Zakładam więc, że fani muzyki disco i disco polo już dawno zabukowali noclegi w Olsztynie – mówi Robert Klatt, Dyrektor Artystyczny i Organizator OFMT. – Miasto jest bardzo przyjazne i daje znakomite możliwości organizacyjne, co jest dla nas szczególnie ważne pod kątem rozwojowym i logistycznym przy realizacji tak dużej imprezy. – dodaje organizator.

Informacja o zmianie miejsca Festiwalu może być dla niektórych zaskakująca. Warto jednak podkreślić, że są pewne elementy, które pozostają niezmiennie. Mamy tu na myśli długą listę topowych polskich gwiazd muzyki disco i disco polo. W tym roku, na olsztyńskiej scenie wystąpią, m.in.: Akcent, Bayer Full, Boys, B-Qll, Classic, Claudi, DBomb, Diadem, Effect, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Masters, Maxx Dance, Mejk, Milano, MiłyPan, M-Power, News, Power Play, Top Girls.

Jak się okazuje  Festiwal jest „ogólnopolski” tylko z nazwy, bo wydarzenie swoimi występami uświetnią również  zagraniczni artyści, których przeboje znamy z radia i z każdej dobrej imprezy. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że na deskach festiwalowej sceny pojawią się największe gwiazdy muzyki pop i euro disco: Samantha Fox i Morandi. Podczas wydarzenia na pewno wybrzmią ponadczasowe hity w stylu: „Touch Me (I Want Your Body)”, „Do Ya Do Ya (Wanna Please Me)”, „Save me”, „Kalinka”, „Angels”.

Jak widać XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej oferuje bogaty program artystyczny i świetną zabawę na najwyższym poziomie. Zapowiada się najbardziej roztańczona i porywająca impreza tego lata! To  trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Przybywajcie do Olsztyna!

ofmt-olsztyn

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W weekend kolejne prace naprawcze na torowisku. Kursowanie linii tramwajowych zostanie zawieszone

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie, informuje