Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

mat. organizatora/ fot.Roger Wanke mat. organizatora/ fot.Roger Wanke

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s Five po dwuletniej przerwie zawita do Olsztyna. Będzie to 7. przystanek na trasie odwiedzającej w tym roku 12. polskich miast. Na boiskach zmierzą się pięcioosobowe drużyny, rządzić będą nietypowe zasady, a najlepsze ekipy awansują do ogólnopolskiego finału, skąd mistrz wyruszy w piłkarską podróż marzeń do Brazylii. Zawody zostaną rozegrane na Orliku znajdującym się przy ulicy Kanafojskiego 5. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 17:00. 

Unikatowym zasadom Neymar Jr’s Five przewodzi złota reguła „tracisz bramkę, tracisz zawodnika” – w meczu zwycięża drużyna, która wykluczy wszystkich rywali. Wśród zgłoszonych ekip widnieją zarówno nazwy weteranów imprezy jak i nowicjuszy. Na liście znajdują się już min.: „Gizycko Team”, „Olsztyńscy Pogromcy” czy „Chłopcy z Bielan”.

Na olsztyńską odsłonę imprezy wciąż można się zarejestrować! Zostało kilkanaście miejsc – wystarczy namówić kumpli i zgłosić skład na stronie: www.neymarjrsfive.com

Neymar Jrs Fivekwalifikacje, Olsztyn: piątek (25.05), Orlik, ul. Czesława Kanafojskiego 5

Rozpoczęcie turnieju o godz. 17:00. Otwarcie biura zawodów o 16:00.

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/903048323189021/

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja