Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

mat. organizatora/ fot.Roger Wanke mat. organizatora/ fot.Roger Wanke

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s Five po dwuletniej przerwie zawita do Olsztyna. Będzie to 7. przystanek na trasie odwiedzającej w tym roku 12. polskich miast. Na boiskach zmierzą się pięcioosobowe drużyny, rządzić będą nietypowe zasady, a najlepsze ekipy awansują do ogólnopolskiego finału, skąd mistrz wyruszy w piłkarską podróż marzeń do Brazylii. Zawody zostaną rozegrane na Orliku znajdującym się przy ulicy Kanafojskiego 5. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 17:00. 

Unikatowym zasadom Neymar Jr’s Five przewodzi złota reguła „tracisz bramkę, tracisz zawodnika” – w meczu zwycięża drużyna, która wykluczy wszystkich rywali. Wśród zgłoszonych ekip widnieją zarówno nazwy weteranów imprezy jak i nowicjuszy. Na liście znajdują się już min.: „Gizycko Team”, „Olsztyńscy Pogromcy” czy „Chłopcy z Bielan”.

Na olsztyńską odsłonę imprezy wciąż można się zarejestrować! Zostało kilkanaście miejsc – wystarczy namówić kumpli i zgłosić skład na stronie: www.neymarjrsfive.com

Neymar Jrs Fivekwalifikacje, Olsztyn: piątek (25.05), Orlik, ul. Czesława Kanafojskiego 5

Rozpoczęcie turnieju o godz. 17:00. Otwarcie biura zawodów o 16:00.

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/903048323189021/

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zmienia siedzibę

Od 1 maja 2019 roku OZK SP. Z