Już 12 ofiar koronawirusa. Kolejene zakażenia w woj. warmińsko-mazurskim

Już 12 ofiar koronawirusa. Kolejene zakażenia w woj. warmińsko-mazurskim

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do testuZdjęcie jest tylko ilustracją do testu

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 26 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Trzy, nowe przypadki zakażenia dotyczą osób z województwa warmińsko-mazurskiego. Łącznie na Warmii i Mazurach potwierdzono już 32 przypadki zakażenia koronawirusem. Niestety są też kolejne ofiary COVID-19.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego.

Trzy, nowe przypadki zakażenia wirusem COVID-19 w województwie warminsko-mazurskimh dotyczą kobiet w średnim wieku. Dwie z powiatu olsztyńskiego, powróciły z Austrii. Ich stan jest dobry i przebywają w domu. Natomiast kolejny, trzeci przypadek dotyczy kobiety z powiatu nowomiejskiego. W tym przypadku zakażenie wywołała „transmisja lokalna” – oznacza to, że do zakażenia doszło na terenie Polski, bez kontaktu z osobami powracającymi z innych krajów, w których trwa epidemia. Pacjentka będzie hospitalizowana.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby – 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 927/12 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

25-03

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 14 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (15.08) o 771 nowych