Joanna Jędrzejczyk zmienia klub

Joanna Jędrzejczyk zmienia klub

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

fot. twitter.com/americantopteamfot. twitter.com/americantopteam

Joanna Jędrzejczyk rozstała się z dotychczasowym klubem Berkut Arrachion Olsztyn. Mistrzyni federacji UFC w wadze słomkowej do swojej najbliższej walki z Karoliną Kowalkiewicz będzie przygotowywać się w klubie American Top Team.

Joanna Jędrzejczyk o przyczynach zmiany klubu poinformował swoich fanów za pośrednictwem Facebooka.

Jak już zapewne zauważyliście w mediach od kilku dni przebywam na Florydzie i od tej pory reprezentuje klub American Top Team. Decyzja zapadła szybko i nie jest bezpośrednio związana z moim wieloletnim Klubem Berkut Arrachion Olsztyn oraz z jego trenerami.

Przede wszystkim chciałabym publicznie podziękować za owocną współpracę Pawłowi Derlaczowi, Szymonowi Bońkowskiemu oraz moim klubowym kolegom.

Decyzja o zmianie klubu jest moim prywatnym wyborem związanym m.in z obowiązkami jako mistrzyni świata organizacji UFC oraz obowiązkami przed zbliżającą się galą UFC205 w Nowym Jorku.

W mojej dotychczasowej długiej karierze kierowałam się nieustannym rozwojem zawodowym jak i prywatnym. Zmiana miejsca pobytu i treningu daje mi tą możliwość. Zamierzam więcej pracować nad wartością swojego nazwiska na rynku amerykańskim.

Proszę nie doszukiwać się żadnych ukrytych powodów mojego rozstania z klubem Berkut Arrachion Olsztyn.

Liczę na wasze wsparcie a ja postaram się godnie reprezentować swoją ojczyznę i utrzymywać tytuł mistrzowski UFC.

Ze sportowymi pozdrowieniami
#joannachampion

Joanna Jędrzejczyk stoczyła 12 zawodowych walk w MMA i wszystkie wygrała. W UFC stoczyła sześć pojedynków, a mistrzowski pas zdobyła 14 marca 2015 roku

12 listopada na gali UFC 205 w Nowym Jorku zawodniczka z Olsztyna w swojej czwartej obronie tytułu mistrzowskiego skrzyżuje rękawice z Karoliną Kowalkiewicz.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Policjanci interweniowali wobec osób lekceważących ograniczenia i kwarantannę

Kolejne osoby przekonały się o tym, że policjanci