SiatkówkaSport

Indykpol AZS przegrał z Cerrad Czarni Radom 1:3

Indykpol AZS Olsztyn przegrał w meczu 9. kolejki PlusLigi z Cerrad Czarni Radom 1:3 (23:25, 17:25, 32:30, 17:25). MVP spotkania został wybrany Jakub Wachnik.

Po dość wyrównanej pierwszej partii ostatecznie o dwa punkty lepsi okazali się siatkarze z Radomia, którzy wygrali pierwszego seta 23:25.

W drugiej partii od początku gry warunki dyktowali podopieczni Roberta Prygla, którzy dobrze grali w ataku oraz czytali grę olsztyńskiego AZS-u, dzięki czemu pewnie wygrali tego seta 25:17.

Podopieczni Krzysztofa Stelmacha zdołali wygrać trzeciego seta 32:30, ale ostatecznie w czwartym secie ponownie lepsi okazali się siatkarze z Radomia, którzy wygrali go 25:17. MVP meczu został wybrany Jakub Wachnik (Cerrad Czarni Radom)

Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom 1:3 (23:25, 17:25, 32:30, 17:25)