SiatkówkaSport

Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska 3:0

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali w meczu czwartej kolejki PlusLigi zespół AZS-u Politechniki Warszawskiej 3:0. MVP spotkania został wybrany Matti Oivanen.

Olsztyński zespól przez całe trzy sety kontrolował przebieg meczu. Na pomyślny rezultat w meczu przyczyniła się świetna seria zagrywek w drugim secie Matti Oivanena, który wypracował 9 punktów przewagi. Fiński środkowy stanął w polu serwisowym przy stanie (11:10), opuścił je przy wyniku (21:12). Akademicy z Olsztyna wygrali tę partię do 12.

Siatkarze z Warszawy w całym spotkaniu popełniali bardzo dużo błędów przez co nie byli w stanie nawiązać równej walki z przeciwnikiem.

Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)

Indykpol AZS Olsztyn: Maciej Dobrowolski, Rafał Buszek, Grzegorz Szymański, Matti Oivanen, Piotr Hain, Piotr Łuka, Michał Żurek (libero) oraz Piotr Łukasik.

AZS Politechnika Warszawska: Maciej Pawliński, Marcin Nowak, Juraj Zatko, Artur Szalpuk, Dawid Gunia, Adrian Gontariu, Michał Potera (libero) oraz Przemysław Smoliński.