„Imaginacje”-Malarstwo Elżbiety Bonieckiej-Milowicz

„Imaginacje”-Malarstwo Elżbiety Bonieckiej-Milowicz

- Kategoria: Galerie sztuki, Kultura
0

imaginacje

„Imaginacje” to tytuł nowej wystawy malarstwa Elżbiety Bonieckiej-Milowicz. Już dziś serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się w najbliższy piątek, 28 lutego, w haloGalerii MOK, ul. Dąbrowszczaków 3, III piętro. Początek o godz. 18:00.

Elżbieta Boniecka-Milowicz urodziła się w Gdańsku, tam też ukończyła wszystkie szkoły. Dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku uzyskała w 1982 roku, na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Malarstwa uczyła się w pracowni i pod kierunkiem prof. Kiejstuta Bereźnickiego.

Artystka projektuje wnętrza, maluje i rysuje. Miesza ze sobą różne techniki, stosuje farbę olejną, laserunek, akwarelę, suchy pastel i ołówek. Tematy, które porusza, dotyczą wszystkiego co nas otacza i integralnie, łączy się z naturą. Brała udział w wielu wystawach polskich i zagranicznych. Od 2003 roku jest związana z grupą artystyczną „Try’kot”, Stowarzyszeniem „Areszt Sztuki” oraz „Eu Art. Museum”. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków.

Obecnie mieszka i tworzy w Olsztynie. Jej prace malarskie i rysunki znajdują się w wielu państwowych i prywatnych zbiorach sztuki w kraju i za granicą.

Wstęp wolny.

Informacja: MOK Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na