Groźny wypadek na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie

Groźny wypadek na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Do zdarzenia drogowego, w którym udział brały aż cztery pojazdy doszło około godz. 18:30 na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń pracujących tam policjantów, kierujący volkswagenem włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla, w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Opel niesiony siłą uderzenia, wpadł na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka passatem, który odbił się od pojazdu i uderzył w zaparkowaną mazdę. Opel sunął dalej i uderzył w ogrodzenie.

Mimo, iż zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Na szczęście jej życiu nic nie zagraża.

Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Podczas sprawdzania 28-letniego kierowcy volkswagena w systemie okazało się, że w styczniu br. została wobec niego wydana decyzja o cofnięciu uprawnień. W związku z tym policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i sporządzili dokumentacje procesową, która trafi do sądu.

Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Towarowej

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 13