Galeria Warmińska najpiękniejszą w kraju

Galeria Warmińska najpiękniejszą w kraju

- Kategoria: Ciekawostki
0

fot. mat. prasowefot. mat. prasowe

Galeria Warmińska została zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu „Jaśnie Galerie”, w którym centra handlowe z całego kraju rywalizowały o miano najpiękniej udekorowanego miejsca zakupowego w okresie Bożego Narodzenia. Konkurs organizowała firma „Energa”.

Firma Energa od kilku lat przed Bożym Narodzeniem ogłasza konkurs na najpiękniej oświetlone polskie miasto i najpiękniej przyozdobioną galerię handlową. W wyniki konkursu jako laureata jury wskazało Galerię Warmińską.

„Bardzo się z tego powodu cieszymy i uważamy, że te nagroda nam się należała” – przyznaje Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i podkreśla, że wielu klientów, którzy przed Bożym Narodzeniem robili zakupy zwracało uwagę na wyjątkowo piękne świąteczne dekoracje.

Przypominamy, że bożonarodzeniowe dekoracje w Galerii Warmińskiej nawiązywały stylistyką do ażurowej frontowej elewacji budynku. Utrzymane były w dwóch kolorach: białym i niebieskim. Oprócz ozdób w kształcie sopli lodu i kul Galerię Warmińską zdobiły tysiące lampek.

Galeria Warmińska dziękuje wszystkim, którzy oddali na nas głos w konkursie „Jaśnie Galerie”.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja