Funkcjonowanie CRS „Ukiel” podczas imprezy Olsztyn Green Festival

Funkcjonowanie CRS „Ukiel” podczas imprezy Olsztyn Green Festival

- Kategoria: Wiadomości
1

Plaza-Miejska-Olsztyn (1)

W związku z odbywającą się w dniach 17-18.08.2018 imprezą Olsztyn Green Festival zmianie ulegnie funkcjonowanie dwóch kąpielisk na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”. Wejście na ten teren będzie możliwe tylko po okazaniu wejściówki na imprezę.

Plaże nr 1 i 2 (w centralnej części kompleksu oraz położona nieopodal boisk do siatkówki plażowej) w piątek i sobotę będą dostępne tylko dla uczestników Olsztyn Green Festiwalu, a wejście na ten teren będzie możliwe tylko po okazaniu wejściówki na imprezę Olsztyn Green Festival. Dodatkowo w dniach trwania imprezy czas pracy ratowników na tych kąpieliska zostanie wydłużony.

Mieszkańcy i wypoczywający w Olsztynie w tym czasie będą mogli bezpiecznie korzystać z trzech innych kąpielisk, którymi zarządza OSiR: Kąpieliska 3 (obok Hotelu Omega), na Słonecznej Polanie oraz tego nad jeziorem Skanda,

W czasie trwania Olsztyn Green Festivalu będzie można bez przeszkód korzystać z wypożyczalni sprzętu pływającego przy ul. Kapitańskiej (w godzinach 10:00-20:00), zmieni się tylko w nieznaczny sposób dojście do wypożyczalni. W piątek i sobotę nieczynna będzie natomiast wypożyczalnia sprzętu sportowego położona przy ul. Kapitańskiej, ale zapraszamy w tym czasie do wypożyczalni w dwóch innych obiektach: Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy ul. Sielskiej oraz do Olsztyńskiego Centrum Kajakarstwa przy ul. Olimpijskiej,

Wszystkie powyższe zmiany dotyczą tylko dni festiwalowych, czyli piątku i soboty. Od niedzieli CRS Ukiel wraca do zwykłego trybu.

Źródło: OSiR/własne

1 Komentarz

  1. prezydent

    Green Festival.Po polsku zielony zgaduj zgadula.Zbiór wiejskich szarpidrutów z Polski.Ja mam urlop a te buraki mi zamkneli plaże.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zmienia siedzibę

Od 1 maja 2019 roku OZK SP. Z