FIVB Beach Volleyball Grand Slam Olsztyn 14-19.06

FIVB Beach Volleyball Grand Slam Olsztyn 14-19.06

siatkowka-plazowa

W dniach 14-19 czerwca 2016r. po raz drugi w stolicy Warmii i Mazur odbędą się międzynarodowe zawody w siatkówce plażowej FIVB GRAND SLAM Olsztyn 2016. Na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego nad jeziorem Ukiel w Olsztynie rywalizować będą najlepsze plażowe pary świata.

Elitarny turniej GRAND SLAM z cyklu World Tour, ponownie zagości na Plaży Miejskiej w Olsztynie. Podobnie jak przed rokiem boisko będzie zlokalizowane przy kąpielisku nr 3, czyli za hotelem Omega. Trybuny pomieszczą 4,2 tys. widzów, a to oznacza, że będzie o ok. 200 miejsc więcej, niż ostatnio. Wstęp w znacznej części będzie bezpłatny. Przygotowanych jest jednocześnie ok. tysiąca płatnych rezerwacji na finałowe trzy dni – karnet kosztuje 120 złotych, jeden dzień to koszt 50 złotych.

Bilety na turniej FIVB Beach Volleyball Grand Slam Olsztyn można kupić za pośrednictwem strony ebilet.pl oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży stacjonarnej.

Rodzaje biletów na FIVB Beach Volleyball Grand Slam Olsztyn 14-19.06.2016

Rodzaj biletu Cena
bilet 1-dniowy 50,00 zł
karnet 3-dniowy (piątek, sobota, niedziela) 120,00 zł
bilet VIP 1-dniowy 200,00 zł
karnet VIP 3-dniowy (piątek, sobota, niedziela) 500,00 zł

Schemat trybun
boisko-glowne-schemat-pomocniczy
grand_slam_olsztyn_harmonogram_oficjalny_6_06_2016

Szczegółowy program zawodów:

Eliminacje do turnieju głównego data/czas
Mężczyźni Kobiety
Przybycie drużyn biorących udział w eliminacjach krajowych 13.06. 12.06.
Odprawa dla drużyn biorących udział w eliminacjach krajowych 14.06 13.06
Odprawa dla drużyn biorących udział w eliminacjach krajowych 14.06. 17.30-19.30 13.06. 17.30-19.30
Turniej eliminacyjny 15.06. 14.06.

 

Turniej główny data/czas
Mężczyźni Kobiety
Odprawa dla drużyn 15.06.17.30-19.30 14.0617.30-19.30
Meeting techniczny Brak Brak
Mecze w grupach (rozpoczęcie-zakończenie) 16-17.06 15-16.06
II i III Runda  (rozpoczęcie-zakończenie) 18.06 17.06
Ćwierćfinały, mecze finałowe (rozpoczęcie-zakończenie) 18.06 17.06
mecze półfinałowe  (rozpoczęcie-zakończenie) 19.06 18.06
Mecze finałowe i ceremonia dekoracji (rozpoczęcie-zakończenie) 19.06 18.06

 

FIVB Beach Volleyball World Tour – Olsztyn Grand Slam 2016
8 Pools of 4 teams in each gender Women Men
Poniedziałek 13.06.2016 Women Country Quota Play Off
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Country Quota Play Off
10:00
10:50
11:40
12:30 Women Country Quota Technical Meeting
13:20
15:00 Women’s CQPO
15:50 Women’s CQPO
16:40 Women’s CQPO
17:30 Women’s CQPO
Preliminary Inquiry Women Qualification  17:30-19.30
Wtorek 14.06.2016 Women Qualification (24 Matches Total), Men Country Quota Play Off
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Qualification                                   Men                               Country Quota Play Off
10:00 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
10:50 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
11:40 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
12:30 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32 Women’s Qual R32
13:20 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16
14:10 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16 Women’s Qual R16
15:00 Men’s CQPO Men’s CQPO Men’s CQPO
15:50 Men’s CQPO Men’s CQPO
16:40 Men’s CQPO Men’s CQPO Men’s CQPO
17:30
Preliminary Inquiry Men Qualification  17:30-19.30
Preliminary Inquiry Women Main Draw 17:30-19.30
Środa 15.06.2016 Women Main Draw Day 1, Men Qualification (56 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Pool Play Round 1
Pool Play Round 2Men
Qualification
08:00 A1 vs A4 A2 vs A3 B1 vs B4 B2 vs B3
08:50 C1 vs C4 C2 vs C3 D1 vs D4 D2 vs D3
09:40 E1 vs E4 E2 vs E3 F1 vs F4 F2 vs F3
10:30 G1 vs G4 G2 vs G3 H1 vs H4 H2 vs H3
11:20 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
12:10 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
13:00 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
13:50 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32 Men’s Qual R32
14:40 A1 vs A3 A2 vs A4 B1 vs B3 B2 vs B4
15:30 C1 vs C3 C2 vs C4 D1 vs D3 D2 vs D4
16:20 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16
17:10 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16 Men’s Qual R16
Preliminary Inquiry Men Main Draw  17:30-19.30
Czwartek 16.06.2016 Women Main Draw Day 2, Men Main Draw Day 1 (48 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Pool Play Round 2
Pool Play Round 3
Men
Pool Play Round 1
Pool Play Round 2
08:00 E1 vs E3 E2 vs E4 F1 vs F3 F2 vs F4
08:50 G1 vs G3 G2 vs G4 H1 vs H3 H2 vs H4
09:50 A1 vs A4 A2 vs A3 B1 vs B4 B2 vs B3
10:50 C1 vs C4 C2 vs C3 D1 vs D4 D2 vs D3
11:50 E1 vs E4 E2 vs E3 F1 vs F4 F2 vs F3
12:50 G1 vs G4 G2 vs G3 H1 vs H4 H2 vs H3
13:50 A1 vs A2 A3 vs A4 B1 vs B2 B3 vs B4
14:40 C1 vs C2 C3 vs C4 D1 vs D2 D3 vs D4
15:30 E1 vs E2 E3 vs E4 F1 vs F2 F3 vs F4
16:20 G1 vs G2 G3 vs G4 H1 vs H2 H3 vs H4
17:10 A1 vs A3 A2 vs A4 B1 vs B3 B2 vs B4
18:10 C1 vs C3 C2 vs C4 D1 vs D3 D2 vs D4
Piatek  17.06.2016 Women Main Draw Day 3, Men Main Draw Day 2 (36 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
08:00 E1 vs E3 E2 vs E4 F1 vs F3 F2 vs F4
09:00 G1 vs G3 G2 vs G4 H1 vs H3 H2 vs H4
Women
Round of 24
Round of 16
Quarter FinalsMen
Pool Play Round 2
Pool Play Round 3 Quarter Finals
10:00 WR24 (1) WR24 (2) WR24 (3) WR24 (4)
10:50 WR24 (5) WR24 (6) WR24 (7) WR24 (8)
11:40 A1 vs A2 A3 vs A4 B1 vs B2 B3 vs B4
12:40 C1 vs C2 C3 vs C4 D1 vs D2 D3 vs D4
13:40 WR16 (9) WR16 (10) WR16 (11) WR16 (12)
14:30 WR16 (13) WR16 (14) WR16 (15) WR16 (16)
15:20 E1 vs E2 E3 vs E4 F1 vs F2 F3 vs F4
16:20 G1 vs G2 G3 vs G4 H1 vs H2 H3 vs H4
17:20 WQF (17) WQF (18)
18:10 WQF (19) WQF (20)
Sobota 18.06.2016 Women Main Draw Day 4, Men Main Draw Day 3 (24 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Women
Semi-Finals
Finals
Men
Round of 24
Round of 16
Quarter
08:00 MR24(1) MR24(2) MR24(3) MR24(4)
09:00 MR24(5) MR24(6) MR24(7) MR24(8)
10:15 WSF (21)
11:15 WSF (22)
13:15 MR16 (9) MR16 (10) MR16 (11) MR16 (12)
14:15 MR16 (13) MR16 (14) MR16 (15) MR16 (16)
15:30 WBronze (23)
16:30 WGold (24)
17:30 Award
18:10 MQF (17) MQF (18) MQF (19) MQF (20)
Niedziela 19.06.2016 Men Main Draw Day 4 (4 Matches Total)
Round Start Time Court 1 Court 2 Court 3 Court 4
Men
Semi-Finals
Finals
10:00 MSF (21)
11:00 MSF (22)
12:00
13:00
14:00 MBronze (23)
15:00 MGold (24)
16:00 Award

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*

Zobacz również

Z lotniska w Szymanach polecimy do Kolonii

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury rozszerza swoją siatkę połączeń o