Koncert Hemp Gru

Data:
26/04/13 20:00 @ 20:00 – 22:00
2013-04-26T20:00:00+02:00
2013-04-26T22:00:00+02:00
Miejsce:
Klub Nowy Andergrant
Kołobrzeska 32
11-041 Olsztyn
Polska
Wstęp:
Bilety w cenie: 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu

Nowy Andergrant Zaprasza wszystkich serdecznie 26 kwietnia 2013r. o godz.20.00 na pożegnalny koncert znanej wszystkim ekipy HEMP GRU.W połowie grudnia 2012 roku swoją premierę miała płyta Hemp Gru zatytułowana „Braterstwo”. W założeniu zamykała ona tzw. „Trylogię JLB”. Jej pojawienie się na rynku poprzedziło oświadczenie zespołu, które było sporym szokiem dla fanów. WDZ i BPP ogłosili w nim, że „Braterstwo” kończy działalność Hemp Gru. Zarówno Wilku, jak i Bilon nie wykluczyli współpracy w przyszłości, miałaby ona jednak koncentrować się wokół ich projektów solowych.

Dla Karrot to pierwszy duży projekt tak mocno związany ze sceną hip hop, dla fanów i zespołu to ostatnie koncerty Hemp Gru. Ta trasa jest więc dla nas wszystkich wyjątkowa, nie tylko ze względu na ten szczególny charakter, ale też z powodu skali wydarzenia. Hemp Gru chce w czasie jej trwania odwiedzić kilkadziesiąt miast w Polsce, jak również zagrać koncerty w USA, na Wyspach Brytyjskich i kilku krajach Europy Zachodniej. Przed nami więc jedno z największych wydarzeń w historii polskiego rapu.

Informacje:

15 lat temu dwóch raperów z warszawskiego Mokotowa podjęło decyzję o założeniu wspólnego projektu rapowego. Wilku WDZ i Bilon BPP nie myśleli wtedy zapewne, że decyzja ta zaowocuje narodzinami jednego z najważniejszych zespołów polskiej sceny rap. Tak właśnie powstało Hemp Gru.

Zadebiutowali na kultowej już dziś składance „Hip-Hop’owy Raport z Osiedla”. Utwór „Na krawędzi” zyskał spore grono zwolenników, których HG ujęło swoją szczerością i bezkompromisowością. Na ich pierwszy album, „Klucz”, publiczność musiała jednak czekać aż sześć lat. Dziś płyta ta uznawana jest za jeden z klasyków polskiej muzyki rap. Równie dużą popularnością cieszyły się i cieszą kolejne albumy zespołu: „Droga”, „Jedność” i „Lojalność”.

W połowie grudnia 2012 roku swoją premierę miała płyta zatytułowana „Braterstwo”. W założeniu zamykała ona tzw. „Trylogię JLB”. Jej pojawienie się na rynku poprzedziło oświadczenie zespołu, które było sporym szokiem dla fanów. WDZ i BPP ogłosili w nim, że „Braterstwo” kończy działalność Hemp Gru. Zarówno Wilku, jak i Bilon nie wykluczyli współpracy w przyszłości, miałaby ona jednak koncentrować się wokół ich projektów solowych.

Zapowiedziane na rok 2013, we współpracy z Karrot Kommando „Braterstwo Tour” jest więc dla HG i ich fanów wyjątkową trasą koncertową. Zespół chce w czasie jej trwania odwiedzić kilkadziesiąt miast w Polsce, jak również zagrać koncerty w USA, na Wyspach Brytyjskich i kilku krajach Europy Zachodniej. Przed nami więc jedno z największych wydarzeń w historii polskiego rapu!

Bilety do kupienia w:
Klub Nowy Andergrant ul. Kołobrzeska 32
Pub Sarmata ul. Skłodowskiej 28
Sklep Muzyczny RockFan – DH Inka
SkateShop Remedium – ul. Kołłątaja 2
Istnieje możliwość zakupu biletu online, więcej na www.andergrant.com, zakładka bilety na koncerty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola *

*

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top