Dzień Dziecka w Dywitach. Wystąpi Sarsa

Dzień Dziecka w Dywitach. Wystąpi Sarsa

dzien-dziecka-dywity1

Gmina Dywity wspólnie z Gok Dywity zapraszają serdecznie na najwspanialszy Dzień Dziecka w Dywitach! Kolorowe, taneczne i magiczne wydarzenie pełne atrakcji z koncertem Sarsy i Sambą Show Katarzyny Kashiry Stockiej odbędzie się w niedzielę 5 czerwca na stadionie w Dywitach.

Gminny Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę 5 czerwca na Stadionie Komunalnym w Dywitach (ul. Różana 2a). Gmina Dywity wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dywitach przygotowała program, w którym roi się od ciekawych i kolorowych wydarzeń! Będzie tanecznie m.in. za sprawą Kasi Kashiry Stockiej, która porwie do Samba Show. Na scenie zatańczą nasze gminne czirliderki z Dywit, Słup, Bukwałdu i Tuławek oraz grupy taneczne działające przy GOK (Dance Nation i Just Dance).

Na wspaniały koncert zabiorą wszystkich uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, a piękne tańce polskie zaprezentuje Zespół Pieśni i Tańca Warmia. Zaśpiewają też młode talenty z naszej gminy, a gwiazdą imprezy będzie unikalna i nieco tajemnicza Sarsa z zespołem i swoimi wielkimi przebojami „Naucz mnie”, „Zapomnij mi”, czy „Indiana”! Animacje, konkursy z nagrodami, balony, czy malowanie buź będą domeną Karuzeli Kultury.

Na płycie boiska pojawi się również „Odlotowy Plac Zabaw dla Małych i Dużych” (będzie wyposażony w dużą, dmuchaną zjeżdżalnię, wysoką ściankę wspinaczkową, astrotraining, karuzelę dla maluchów i zamek do skakania). Zabawiać będą też duże, bajkowe postacie: Guffy, Elmo i Królewna Śnieżka.

Warsztaty ozdób a la samba dla najmłodszych znajdą miejsce w Kąciku Malucha Biblioteki Publicznej w Dywitach. Będzie też Koło Fortuny z nagrodami, a dla nieco starszych kawiarnia na rowerze Rowelove Cafe. Nie zabraknie też atrakcji od Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego. Ku pokrzepieniu sił – pyszna grochówka i oczywiście lody!

dzien-dziecka-dywity

 

Darmowe autobusy dla mieszkańców
Podczas Dnia Dziecka Gmin Dywity uruchomi bezpłatne autobusy dla mieszkańców, które będą dowozić chętnych na stadion w Dywitach. Poniżej prezentujemy rozkład jazdy. Darmowe autobusy będą kursować w miejscowościach, gdzie nie dojeżdżają linie podmiejskie.
Rozkład jazdy autobusów na Gminny Dzień Dziecka w Dywitach – 5 czerwca (niedziela)
(autobus bezpłatny!)

rozklad-gminny-dzien-dzieckaSponsorzy główni Gminnego Dnia Dziecka to: Arbet Investment Group i Spółdzielnia Mieszkaniowa Kormoran w Olsztynie. Partnerem wydarzenia jest Hotel Omega w Olsztynie.

Źródło: UG Dywity

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dwie firmy chętne do wykonania dokumentacji projektowej dla północnej obwodnicy Olsztyna i Dywit

Otwarte zostały oferty w ponownym przetargu na wykonanie studium korytarzowego oraz