Działania „Prędkość” na drogach powiatu. Pięciu kierowców straciło uprawnienia

Działania „Prędkość” na drogach powiatu. Pięciu kierowców straciło uprawnienia

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu/fot. KWP OlsztynZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu/fot. KWP Olsztyn

Szczycieńscy policjanci na drogach powiatu przeprowadzili działania „Prędkość”. Funkcjonariusze zatrzymali pięciu kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość 50km/h. Wszyscy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wczorajszy dzień na drogach powiatu szczycieńskiego upłynął pod hasłem „Prędkość”. Te działania policjantów ruchu drogowego skierowane były na ujawnianie osób, które kierując pojazdami nie przestrzegają limitów prędkości, szczególnie w terenie zabudowanym.

Na trasie Szczytno-Nowe Gizewo, w Rozogach, Dąbrowach i w Burdągu funkcjonariusze zatrzymali pięciu kierowców, którzy nie stosowali się do ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym do 50 km/h. 19-latek, 26-latek oraz 32-latek mieli tak ciężkie nogi, że podczas jazdy na licznikach ich samochodów pojawiły się trzycyfrowe liczby, przekroczyli 100 km/h. Właśnie z tego powodu tym trzem kierowcom policjanci zatrzymali prawa jazdy.

Dwaj pozostali kierujący również poruszali się z nadmierna prędkością, jednak mniejszą niż poprzednicy. Na kierowców nałożone zostały mandaty oraz punkty karne.

Źródło: KWP Olsztyn (esz/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Kolejny krok do budowy drogi ekspresowej S16

Minister Infrastruktury zatwierdził Program Inwestycji dla budowy drogi