Dywity zapraszają na wieczór autorski z Przemysławem Borkowskim

Dywity zapraszają na wieczór autorski z Przemysławem Borkowskim

- Kategoria: Kultura
0

fot. mat. prasowe UG Dywityfot. mat. prasowe UG Dywity

Dzieciństwo i młodość spędził w Dywitach, potem był Olsztyn, Warszawa i wspaniała kabaretowa przygoda w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Teraz Przemysław Borkowski spełnia swoje marzenie o pisaniu, o czym opowie podczas spotkania autorskiego w czwartek 23 listopada o godz. 18.00 w GOK Dywity.

Ten urodzony w Dywitach artysta niedawno wydał kryminał „Zakładnik”, który zbiera świetne recenzje – oczywiście nie brakuje w nim dywickich i olsztyńskich akcentów. Już w czwartek (23 listopada) mieszkańcy Gminy Dywity i chętni goście będą mieli okazję spotkać się z Borkowskim osobiście w sali widowiskowej GOK-u w Dywitach. Będzie to znakomita okazja, żeby porozmawiać nie tylko o literaturze, choć „Zakładnik” będzie motywem przewodnim.

– Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was wszystkich na spotkanie autorskie ze mną w moich rodzinnych, ukochanych Dywitach – mówi Przemysław Borkowski. – Odbędzie się ono w sali widowiskowej GOK, czyli w dawnej sali gimnastycznej mojej podstawówki, gdzie chodziłem na WF i SKS. Mam nadzieję, że tym razem nikt mi nie będzie kazał robić wymyków ani przewrotów w przód, ale jakby trzeba było, powinienem jeszcze dać radę.

Po spotkaniu, które poprowadzi dziennikarka, Katarzyna Janków-Mazurkiewicz, będzie można nabyć kryminał pisarza w promocyjnej cenie i z osobistą dedykacją! Fragmenty „Zakładnika” przeczyta Alicja Kochańska z Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Na wydarzenie zapraszają Gmina Dywity i Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s