Druga edycja konkursu „Olsztyn Street Art Garden 2016”

Druga edycja konkursu „Olsztyn Street Art Garden 2016”

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. UM Olsztyna / praca Wojciecha Urbasia  przedstawiająca postać patrona Olsztyna Św. Jakuba chroniącego się przed strugami deszczu pod parasolem.fot. UM Olsztyna / praca Wojciecha Urbasia przedstawiająca postać patrona Olsztyna Św. Jakuba chroniącego się przed strugami deszczu pod parasolem.

Rozpoczynający się 1 czerwca konkurs „Olsztyn Street Art Garden 2016” adresowany jest dla osób tworzących prace streetartowe. Forma prac jest nieograniczona – mogą to być tradycyjne graffiti, murale, ale również różnego rodzaju instalacje w przestrzeni miejskiej.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby pełnoletnie, jak i te które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia ale mają zgodę opiekunów prawnych. W zgłoszeniu do konkursu trzeba min. podać lokalizację pracy (którą organizator musi zaakceptować) i wstępny szkic.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu oceni jury, a wyniki zostaną ogłoszone 20 sierpnia. Pula nagród dla najlepszych twórców to w sumie 8 tysięcy złotych i upominki.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 33 nowe zachorowania w woj. warmińsko-mazurskim. To kolejny rekord

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (12.08) o 715 nowych