Dozór dla 20-latki, która posiadała w mieszkaniu tabletki extazy i marihuanę

Dozór dla 20-latki, która posiadała w mieszkaniu tabletki extazy i marihuanę

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Olsztyńscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową już od jakiegoś czasu podejrzewali, że 20 letnia mieszkanka Olsztyna w mieszkaniu, w którym przebywa, może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci przeszukali zajmowany przez 20-latkę lokal i zabezpieczyli blisko 100 tabletek extazy, marihuanę oraz pieniądze w kwocie ponad 2 tys zł. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych.

Olsztyńscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową już od jakiegoś czasu obserwowali 20-letnia mieszkankę Olsztyna. Podejrzewali, że w mieszkaniu, w którym przebywa, może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci przeszukali zajmowany przez nią lokal i zabezpieczyli blisko 100 tabletek extazy, marihuanę oraz pieniądze w kwocie ponad 2 tys. zł. Kobieta została zatrzymana i spędziła noc w policyjnym areszcie.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanej kobiecie zarzutów posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. Prokurator Rejonowy w Olsztynie wobec 20-latki zastosował dozór policji, polegający na obowiązku regularnego stawiania się w olsztyńskiej komendzie. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, kobiecie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sportowe sukcesy Kung Fu z Olsztyna

Końcówka roku 2018 była pracowita dla olsztyńskich zawodników