Dozór dla 20-latki, która posiadała w mieszkaniu tabletki extazy i marihuanę

Dozór dla 20-latki, która posiadała w mieszkaniu tabletki extazy i marihuanę

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Olsztyńscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową już od jakiegoś czasu podejrzewali, że 20 letnia mieszkanka Olsztyna w mieszkaniu, w którym przebywa, może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci przeszukali zajmowany przez 20-latkę lokal i zabezpieczyli blisko 100 tabletek extazy, marihuanę oraz pieniądze w kwocie ponad 2 tys zł. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych.

Olsztyńscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową już od jakiegoś czasu obserwowali 20-letnia mieszkankę Olsztyna. Podejrzewali, że w mieszkaniu, w którym przebywa, może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci przeszukali zajmowany przez nią lokal i zabezpieczyli blisko 100 tabletek extazy, marihuanę oraz pieniądze w kwocie ponad 2 tys. zł. Kobieta została zatrzymana i spędziła noc w policyjnym areszcie.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanej kobiecie zarzutów posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. Prokurator Rejonowy w Olsztynie wobec 20-latki zastosował dozór policji, polegający na obowiązku regularnego stawiania się w olsztyńskiej komendzie. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, kobiecie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na