Debata „Bezpieczny Olsztyn” Bezpieczeństwo w biznesie

Debata „Bezpieczny Olsztyn” Bezpieczeństwo w biznesie

- Kategoria: Wiadomości
0

olsztyn

Komenda Miejska Policji w Olsztynie wraz z Urzędem Miasta w ramach realizacji Programu „Bezpieczny Olsztyn” organizuje debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w działalności gospodarczej. W spotkaniu będą uczestniczyć przedsiębiorcy z Olsztyna. Głównym celem spotkania jest możliwość wysłuchania propozycji i wniosków sprzyjających poprawie poczucia bezpieczeństwa właścicieli firm.

W sali nr 219 Olsztyńskiego Ratusza 27 czerwca 2013 roku o godz. 17.00 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu w biznesie. Na spotkaniu olsztyńscy przedsiębiorcy poznają kompetencje służb miejskich i instytucji. Oprócz Policji w debacie uczestniczyć będzie Prezydent Olsztyna wraz z przedstawicielami niektórych wydziałów oraz komendant i funkcjonariusze Straży Miejskiej w Olsztynie.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie liczą na propozycje i wnioski sprzyjające poprawie poczucia bezpieczeństwa przedsiębiorców. Spotkanie jest otwarte, na debatę zaproszone zostały izby i stowarzyszenia zrzeszające przedsiębiorców, informacje o niej rozpowszechniane są w lokalnych mediach, na miejskich słupach ogłoszeniowych oraz w formie ulotek dostarczanych indywidualnym przedsiębiorcom.

 

 

Informacja: KWP Olsztyn

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

825 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 16 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (14.08) o 825 nowych