Dawid Podsiadło zaśpiewał na dachu autobusu Red Bull Tour Bus w Olsztynie

Dawid Podsiadło zaśpiewał na dachu autobusu Red Bull Tour Bus w Olsztynie

fot. Michał Murawski/Red Bull Content Poolfot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool

Historia zatoczyła koło i Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło na pokładzie zakończył właśnie swoją ósmą trasę. Tegoroczny tour obejmował siedem przystanków w miastach wyłonionych w wyniku głosowania internautów. Po sześciu niesamowitych koncertach czas na ostatni występ – tym razem w Olsztynie.

To już końcowy przystanek na tegorocznej trasie Red Bull Tour Bus z Dawidem Podsiadło na pokładzie. Ostatni z siedmiu koncertów odbył się na plaży w Kortowie. Sumienność tutejszych fanów sprawiła, że Olsztyn znalazł się w czołówce jeśli chodzi o ilość oddanych w konkursie głosów. Najbardziej zaangażowana część publiczności etapami wyczekiwała koncertu od momentu jego ogłoszenia przez gromadzenie się przed bramami eventu do zajęcia miejsc w pierwszych rzędach pod sceną Red Bull Tour Bus.

podisadlo-red-bull-tour1
fot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool

Gdy dzień powoli układał się do snu Dawid wraz z bandem ostatni raz wspinali się na dach sceny Red Bull Tour Bus. Podczas ponad godzinnego występu zespół zaprezentował kalejdoskop numerów, głównie skupiając się na piosenkach z ostatniego krążka ”Annoyance and Disappointment”. Rozkołysana publiczność chętnie śpiewała wraz z artystą takie hity jak na przykład “Forest” czy “W Dobrą Stronę”.

Tłumnie zgromadzeni fani entuzjastycznie reagowali na kolejne utwory. Zapewne fantastyczna atmosfera przyczyniła się do tego, że Podsiadło z chęcią zagrał na bis. Dawid podsumował trasę słowami:

Podobało mi się dosłownie wszystko: miejsca, ludzie, atmosfera – aura nam sprzyjała. To była naprawdę wielka przygoda. Dla mnie dodatkowo było to wyjątkowe i sentymentalne wydarzenie, ponieważ 4 lata temu występowałem na tym samym autobusie z zespołem Curly Heads.

fot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool
fot. Michał Murawski/Red Bull Content Pool
Olsztyński przystanek zakończył tegoroczną trasę w ramach projektu Red Bull Tour Bus: Dawid Podsiadło. Przygoda najbardziej muzycznego autobusu nadal trwa – informacje na temat kolejnych koncertów na stronie: www.redbull.pl/tourbus

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s