Dachowanie samochodu na trasie Wielbark – Rekownica

Dachowanie samochodu na trasie Wielbark – Rekownica

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w okolicach miejscowości Wesołowo w gminie Wielbark. Tam, na drodze prowadzącej w kierunku Rekownicy, 69-letni kierowca suzuki na łuku drogi wpadł w poślizg. Auto dachowało. 66-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala. Kierowca suzuki był trzeźwy.

Dzisiaj rano (12.02.2018) szczycieńscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym na trasie Wielbark – Rekownica. Funkcjonariusze po dojechaniu na miejsce zdarzenia ustalili, że 69-letni mieszkaniec Chorzel, jadąc od strony Wielbarka, najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierowanym suzuki i wpadł w poślizg. Pojazd wraz z osobami znajdującymi się wewnątrz zjechał do przeciwległego rowu, gdzie dachował.

W wyniku uderzenia pojazdu 66-letnia pasażerka doznała urazu głowy oraz szyi. Załoga karetki pogotowia przetransportowała kobietę do szczycieńskiego szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, był trzeźwy. Teraz szczycieńscy funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zaistniałego wypadku drogowego.

Źródło: KWP Olsztyn (esz/tm)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Olsztyński „samotniak” gotowy do remontu

W poniedziałek (18 lutego) władze Olsztyna podpisały umowę