Czy warto zatrudnić kamerzystę na wesele?

Czy warto zatrudnić kamerzystę na wesele?

- Kategoria: Polecane artykuły
0

Foto: Unsplash.comFoto: Unsplash.com

Film z wesela – czy to potrzebna pamiątka czy zbędne udziwnienie? Istnieją dwa „obozy” – przeciwników filmów ślubnych, którzy twierdzą, że to niepotrzebnie wydane pieniądze oraz zwolenników uważających, że to doskonała pamiątka na lata. Spróbujemy cię przekonać do stanowiska drugiej części zaprezentowanego sporu.

Przygotowania do dnia ślubu rozpoczynają się długo przed godziną zero. Multum spraw, jakie należy załatwić i przygotować na czas ślubu i wesela może przyprawiać o dreszcze. Często, wymęczonym przygotowaniami parom młodym, dzień ślubu przemija bardzo szybko i niepostrzeżenie. W natłoku spraw, które należy dopilnować, rozmów z bliskimi i rodziną, dobrej zabawy i tańców do białego rana, łatwo przeoczyć małe chwile, które składają się na obraz całego dnia. Warto więc zatrudnić na czas ślubu i wesela profesjonalistów – fotografa i kamerzystę, którzy uwiecznią najważniejszy moment początku wspólnej drogi. Taka pamiątka w postaci nagrania weselnego potrafi przynieść wiele radości podczas długich zimowych wieczorów, obojętnie czy to kilka miesięcy po ślubie, kilka lub kilkadziesiąt lat. Powrót do tego ważnego dnia przywołuje uśmiech na twarzy i ciepło w sercu. Film taki może być również doskonałą pamiątką dla przyszłych pokoleń – dzieci  i wnuki z pewnością będą chciały sprawdzić, jak wyglądał ten ważny moment i jakie emocje towarzyszyły ślubnemu czasowi radości i uciech.

Jeżeli zdecydujemy się na zatrudnienie kogoś, kto uwieczni ten ważny czas, warto podczas wyboru dokładnie sprawdzić wszystkie kwestie formalne: jakiego sprzętu używa dana osoba, czy ma duże doświadczenie, być może będzie mógł (a nawet powinien!) pochwalić się swoim portfolio, warto poszukać w Internecie lub wśród znajomych opinii na temat konkretnej osoby – jeżeli się specjalizuje w tym obszarze, to z pewnością ktoś ze znajomych mógł mieć w jakimkolwiek stopniu z nim do czynienia. Miejscem, w którym odnajdziemy setki inspiracji ślubnych i namiary na przedsiębiorców weselnych i firmy, które pomogą nam w organizacji wesela jest portal ślubny Wedding.pl. Platforma ta oferuje również wyszukiwanie zawężone do naszej lokalizacji, wystarczy podać konkretne miasto, np. Olsztyn (https://wedding.pl/kamerzysta-na-wesele/olsztyn). Przed wyborem konkretnej osoby warto porównać kilka kandydatur – sprawdzić, czy oferują również tzw. teledyski ślubne, a niektóre firmy już podczas trwania wesela montują krótki filmik z ceremonii ślubnej, który jest w czasie weselnej nocy puszczany wszystkim i oglądany „na świeżo”, ponadto część przedsiębiorców ma w swojej ofercie drony- a zdjęcia z powietrza są bardzo piękne, ukazują z zupełnie innej perspektywy obraz tego dnia.

Film z wesela to cudowna pamiątka na całe życie, warto znaleźć więc kogoś, komu zaufamy i powierzymy tworzenie kadrów własnych wspomnień na długie lata.

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Znów pojedziemy pociągiem na trasie Olsztyn – Olsztynek

Od 16 października wracają pociągi na trasę Olsztyn