Czwarte Kortowskie Zawody Autostopowe

Czwarte Kortowskie Zawody Autostopowe

autostop
W dniach 24-26 kwietnia br. odbędzie się już czwarta edycja Kortowskich Zawodów Autostopowych. Metą tegorocznych zawodów jest Sanok.

Zasady zawodów są proste: „kto pierwszy ten lepszy” oraz oczywiście zasady „fair play”. Zawodnicy startują w parach. Wygrywają te osoby, które w jak najkrótszym czasie dotrą do mety autostopem.

Start w 24.04.2015 (piątek) rano spod siedziby AKT (DS. 1 – wejście od strony Kortówki). Uczestnicy będą mieli około 30 godzin na dotarcie do mety w Sanoku.

Meta oraz rozdanie nagród odbędzie zawody-autostopowesię 25.04.2015 (sobota) w Sanoku na polu namiotowym „Sosenki”. Na zakończenie zaplanowana jest również wspólna impreza dla wszystkich uczestników zawodów.

Zapisy: W każdy poniedziałek i środę od godziny 19:30 do 20:00 do dnia 22 kwietnia – Akademicki Klub Turystyczny, Olsztyn-Kortowo, ul. Kanafojskiego DS1
Wpisowe: 20 zł od osoby
Pole namiotowe: 20 zł od osoby (do dyspozycji sanitariaty, kuchnia, wiata i namiot o pow 100m 2).
Domki 4-osobowe: 35 zł od osoby

Więcej informacji na stronie Akademickiego Klubu Turystycznego

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

825 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 16 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (14.08) o 825 nowych