Cykl kulturalnych wydarzeń w Parku Jakubowo

Cykl kulturalnych wydarzeń w Parku Jakubowo

festyn-jakubowo

Inauguracja cyklu imprez nastąpi 26 maja (niedziela). Wówczas odbędzie się już VIII edycja Festynu Rodzinnego „Magiczny Park Jakubowo”. Atrakcji nie zabraknie przez niemal cały dzień.

– Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy – mówi Zdzisława Łukaszewska ze stowarzyszenia Nasze Jakubowo. – Gwarantujemy świetną rozrywkę małym i starszym mieszkańcom naszego pięknego miasta oraz odwiedzającym nasz gród turystom.

Występy Kaczek z Nowej Paczki, zespołu Com2gether, dzieci z olsztyńskich przedszkoli i szkół – to tylko część wydarzeń. Nie zabraknie innych atrakcji, jak przejażdżek konnych, zabaw sportowych, konkursów.

Festyn Rodzinny „Magiczny Park Jakubowo” w niedzielę (26 maja) od 12:00 do 19:00.

Natomiast 1 czerwca rozpocznie się cykl wydarzeń, które potrwają aż do końca września. To finansowane z Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego „Drugie życie Parku Jakubowo – kultura w Parku”. Nie zabraknie potańcówek przy muzyce na żywo, spotkań z literaturą. Będzie można także zobaczyć i posłuchać koncertów m.in. jednego z najbardziej uznanych coverbandów zespołu AC/DC – 4Szmery, Krzysztofa Daukszewicza i Czerwonego Tulipana.

Wydarzenia będą się odbywać na scenie przy jez. Mummel.

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana terminu prac drogowych na skrzyżowaniu Pstrowskiego/Dworcowa

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje,