Coleus Forskohlii Allnutrition – dodatek do okresu redukcyjnego

Coleus Forskohlii Allnutrition – dodatek do okresu redukcyjnego

- Kategoria: Polecane artykuły
0

fotskolina

Czas na redukcję? Dobrze wiesz, że łatwo nie będzie, ale cel został postawiony, więc trzeba się z nim zmierzyć. Żeby go osiągnąć, często poleca się wsparcie w postaci odpowiedniej suplementacji. Jednym z najlepszych środków wspomagających redukowanie tkanki tłuszczowej jest Coleus Forskohlii Allnutrition.

Z myślą o szczuplejszej i jędrniejszej sylwetce

Coleus Forskohlii Allnutrition to skuteczny suplement diety ułatwiający zrzucanie zbędnych kilogramów. Jego głównym składnikiem jest standaryzowany ekstrakt z rośliny zwanej Coleus Forskohlii (pokrzywa indyjska) – to ona stoi za odchudzającymi właściwościami suplementu. Pokrzywa indyjska sprawia, że szybciej pozbywasz się nieestetycznych boczków i fałd, a Twoje sylwetka staje się jędrniejsza i smuklejsza. A to wszystko wyłącznie za sprawą jednej rośliny.

Zawarty w Coleus Forskohlii Allnutrition ekstrakt z pokrzywy indyjskiej powoduje przemianę kwasu adenozynotrójfosforowego (ATP) w cAMP – związek, którego obecność w organizmie powoduje szybszą przemianę komórek tłuszczowych w energię, a co za tym idzie, ich spalanie. Ten sam mechanizm skutkuje przyspieszoną syntezą protein w organizmie, co – jak wiadomo – wpływa na efektywniejszą budowę masy mięśniowej. Jak wykazano, podwyższona obecność cAMP w organizmie prowadzi również do intensywniejszej produkcji hormonu tarczycy, który z kolei przyspiesza metabolizm.

Jak więc widać, Coleus Forskohlii Allnutrition cechuje się szerokim działaniem odchudzającym. Z jednej strony przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej i sprawia, że organizm w większym stopniu po nią sięga w celu produkcji energii. Z drugiej strony suplement diety Coleus Forskohlii Allnutrition poprawia metabolizm, co podwyższa zapotrzebowanie energetyczne i zwiększa liczbę kalorii spalanych wyłącznie w obrębie samego organizmu, w ten sposób znacznie ułatwiając zrzucanie zbędnych kilogramów.

Dla zdrowia i piękna

Jeżeli Twoim problemem jest niekontrolowane, ciągłe podjadanie pomiędzy posiłkami, już po kilku dawkach Coleus Forskohlii Allnutrition Twój apetyt się zmniejszy, a żołądek odczuje ulgę. Należy docenić również to, że suplement obniża poziom kortyzolu – hormonu, którego duże stężenie w organizmie jest niekorzystne z perspektywy zarówno odchudzania, jak i budowania masy mięśniowej. W efekcie łatwiej Ci zrzucić zbędne kilogramy lub przybrać na wadze w zależności od tego, co jest Twoim celem.

Choć Coleus Forskohlii Allnutrition spisuje się znakomicie w czasie redukcji, warto go spożywać również z uwagi na prozdrowotne właściwości. Badania wykazały, że ekstrakt z rośliny coleus forskohlii wzmacnia układ immunologiczny i tym samym podnosi odporność organizmu na choroby, infekcje czy stany zapalne. Istnieją również przypuszczenia, że składnik ten może skutecznie pomagać w walce z cukrzycą, ponieważ przyczynia się do obniżenia poziomu glukozy we krwi. Jeżeli więc chcesz pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, a przy okazji podreperować swoje zdrowie, Coleus Forskohlii Allnutrition jest optymalnym wyborem.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

Polecamy również kompendium wiedzy nt. Białka

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wernisaż wystawy „Budowa mostu św. Jakuba w Olsztynie” Bożenny Koper

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wernisaż wystawy