Ciągnik rolniczy przejechał po mężczyźnie – policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

Ciągnik rolniczy przejechał po mężczyźnie – policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

W jednej z miejscowości nieopodal Bartoszyc ciągnik rolniczy przejechał po 58–letnim mężczyźnie. Obrażenia były na tyle poważne, że śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Na miejscu interwencji poza nim przebywali jeszcze trzej inni nietrzeźwi mężczyźni. Ciągnik trafił na parking strzeżony, a policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek (26.08.2019) około godz. 16:30 w jednej z miejscowości nieopodal Bartoszyc, w niewyjaśnionych na tą chwilę okolicznościach, ciągnik rolniczy przejechał po 58–letnim mężczyźnie. Policjanci, którzy interweniowali w tej sprawie, na miejscu zdarzenia oprócz pokrzywdzonego, który był opatrywany przez ratowników medycznych zastali jeszcze trzech innych mężczyzn. Jak ustalili funkcjonariusze czterej mężczyźni wcześniej pili alkohol. Pokrzywdzony w pewnej chwili poszedł „zrobić coś” przy ciągniku. Pozostali mężczyźni nie widzieli co tam robił, a gdy usłyszeli krzyk pobiegli do kolegi i zastali go leżącego na ziemi, a traktor stał stojący kilkadziesiąt metrów dalej.

Według ich relacji ciągnik nie miał włączonego silnika. Chwilę po zdarzeniu jeden z mężczyzn (55-latek) mając 3 promile alkoholu w organizmie odjechał ciągnikiem z miejsca gdzie się zatrzymał po zdarzeniu na swoją posesję. Pokrzywdzonego 58–latka śmigłowiec LPR przetransportował do szpitala w Olsztynie. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ciągnik na parkingu strzeżonym. W tej sprawie prowadzone będzie dochodzenie, które pomoże w wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Kolejne dochodzenie zostanie przeprowadzone w sprawie 55–latka, który mając organizmie 3 promile alkoholu kierował pojazdem mechanicznym.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Van Pur zamierza kupić Browar Braniewo od Grupy Żywiec. Podpisano list intencyjny

15 października Van Pur S.A. i Grupa Żywiec