Chcąc uzyskać prawo jazdy okazał podrobione zaświadczenie z egzaminu

Chcąc uzyskać prawo jazdy okazał podrobione zaświadczenie z egzaminu

- Kategoria: Na sygnale
0

arkusz-egzamin-pj

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 42-letniemu Grzegorzowi B. z Wielbarka. Mężczyzna chcąc uzyskać wymarzone prawo jazdy zgłosił się do Wydziału Komunikacji z podrobionym zaświadczeniem z egzaminu. Został on zatrzymany przez policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj w południe policjanci ze szczycieńskiej jednostki Policji otrzymali zgłoszenie, że do Wydziału Komunikacji zgłosił się mężczyzna, który żąda wydania prawa jazdy. Na miejsce natychmiast pojechali śledczy.

Ze wstępnych ich ustaleń wynika, że 42-letni Grzegorz B. z Wielbarka chcąc uzyskać dokument przedstawił podrobione zaświadczenie o ukończeniu szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się na prawo jazdy. Okazało się również, że sześć lat temu upragnione prawo jazdy zostało mu zatrzymane, ponieważ pijany wsiadł za kierownicę.

Grzegorz B. został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem, a grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dwie firmy chętne do wykonania dokumentacji projektowej dla północnej obwodnicy Olsztyna i Dywit

Otwarte zostały oferty w ponownym przetargu na wykonanie studium korytarzowego oraz