Charytatywny Bieg Mikołajkowy nad jeziorem Ukiel

Charytatywny Bieg Mikołajkowy nad jeziorem Ukiel

bieg-mikolajkowy-olsztyn

W sobotę, 3 grudnia nad jeziorem Ukiel w Olsztynie odbył się Charytatywny Bieg Mikołajkowy na rzecz dzieci chorych na cukrzycę.

Uczestnicy mieli do pokonania trasy o długości 1 km, 3 km  lub 6 km. Oprócz biegania przewidziano również szereg dodatkowych atrakcji, tj.  kąpiel z olsztyńskimi morsami, zabawy i rozruchy na świeżym powietrzu, licytacja upominków oraz wspólne pieczenie kiełbasek. Swoim udziałem imprezę wspierali: Krzysztof Hołowczyc, Agnieszka Więdłocha i Michał Jeliński.

Warunkiem udziału w biegu lub kąpieli z morsami było uiszczenie opłaty rejestracyjnej – cegiełki na konto Koła Dzieci Chorych na Cukrzycę.

O godz. 14 impreza przeniosła się do Hotelu Przystań & Spa, gdzie odbyły się wykłady i prelekcje na temat cukrzycy i zdrowej diety.

Impreza miała na celu popularyzacje i upowszechnianie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz zaangażowanie społeczności Olsztyna we wspólną pomoc dla Olsztyńskiego Koła Dzieci Chorych na Cukrzycę.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na