CH Carrefour zaprasza na „Samochodowe kino letnie”

CH Carrefour zaprasza na „Samochodowe kino letnie”

kino-letnie-carrefour

Popularne produkcje filmowe będzie można podziwiać w lipcu i sierpniu na parkingu Centrum Handlowego Olsztyn. Odbędą się tam bowiem cykliczne spotkania w ramach „Samochodowego kina letniego”. Pierwszy bezpłatny seans na parkingu CH Carrefour w Olsztynie już w sobotę 21 lipca .

Nie lada atrakcja czeka na amatorów kinematografii w Centrum Handlowym Olsztyn. Carrefour Polska – właściciel i zarządca obiektu – zaprasza wszystkich na „Samochodowe kino letnie”.

Na cykl bezpłatnych seansów filmowych w samochodowym kinie letnim zaproszą centra handlowe należące do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja odbędzie się na parkingach galerii handlowych w Grudziądzu, Szczecinie, Zgorzelcu, Głogowie, Rybniku oraz Olsztynie. Pierwsze pokazy filmowe już w najbliższy piątek.

Po sukcesie zeszłorocznych pokazów filmowych, jakie odbyły się w ramach cyklu pt. „Samochodowe kino letnie”, Carrefour Polska – właściciel i zarządca sieci centrów handlowych – ponownie zaprasza na wakacyjne spotkanie z kinowymi hitami.

Popularne produkcje filmowe zostaną zaprezentowane na parkingach 6 centrów handlowych Carrefour – Galerii Grudziądzkiej, Galerii Gryf w Szczecinie, Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, Galerii Głogów, Galerii Śląskiej w Rybniku oraz Centrum Handlowego Carrefour Olsztyn.

Projekcje odbędą się na specjalnych ekranach o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z wygodnymi leżakami. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny!

Harmonogram „Samochodowego kina letniego”

Lipiec:
Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45, Grudziądz: 13, 20, 27 lipca
Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin: 13, 20, 27 lipca
Galeria Słowiańska, ul. Jeleniogórska 42, Zgorzelec: 13, 20, 27 lipca
Galeria Głogów, ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 12, Głogów: 21, 28 lipca
Galeria Śląska, Gliwicka 45, Rybnik: 21, 28 lipca
CH Olsztyn, ul. Krasickiego 1B, Olsztyn: 21,28 lipca

Sierpień:
Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45, Grudziądz: 3, 10, 17, 24, 31 sierpnia
Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin: 4, 11, 18, 25 sierpnia
Galeria Słowiańska, ul. Jeleniogórska 42, Zgorzelec: 3, 10, 17, 24, 31 sierpnia
Galeria Głogów, ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 12, Głogów: 3, 10 sierpnia
Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45, Rybnik: 4, 11, 18, 25 sierpnia
CH Olsztyn, ul. Krasickiego 1B, Olsztyn: 4, 11 sierpnia

Wrzesień:

Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45, Rybnik: 1 września
Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin: 1 września

kino-letnie-carrefour

O Carrefour
Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2017 roku sprzedaż w wysokości 88,24 miliarda euro. Grupa liczy ponad 380 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Internetowy oszust usłyszał zarzuty

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko