CH Carrefour zaprasza na „Samochodowe kino letnie”

CH Carrefour zaprasza na „Samochodowe kino letnie”

kino-letnie-carrefour

Popularne produkcje filmowe będzie można podziwiać w lipcu i sierpniu na parkingu Centrum Handlowego Olsztyn. Odbędą się tam bowiem cykliczne spotkania w ramach „Samochodowego kina letniego”. Pierwszy bezpłatny seans na parkingu CH Carrefour w Olsztynie już w sobotę 21 lipca .

Nie lada atrakcja czeka na amatorów kinematografii w Centrum Handlowym Olsztyn. Carrefour Polska – właściciel i zarządca obiektu – zaprasza wszystkich na „Samochodowe kino letnie”.

Na cykl bezpłatnych seansów filmowych w samochodowym kinie letnim zaproszą centra handlowe należące do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja odbędzie się na parkingach galerii handlowych w Grudziądzu, Szczecinie, Zgorzelcu, Głogowie, Rybniku oraz Olsztynie. Pierwsze pokazy filmowe już w najbliższy piątek.

Po sukcesie zeszłorocznych pokazów filmowych, jakie odbyły się w ramach cyklu pt. „Samochodowe kino letnie”, Carrefour Polska – właściciel i zarządca sieci centrów handlowych – ponownie zaprasza na wakacyjne spotkanie z kinowymi hitami.

Popularne produkcje filmowe zostaną zaprezentowane na parkingach 6 centrów handlowych Carrefour – Galerii Grudziądzkiej, Galerii Gryf w Szczecinie, Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, Galerii Głogów, Galerii Śląskiej w Rybniku oraz Centrum Handlowego Carrefour Olsztyn.

Projekcje odbędą się na specjalnych ekranach o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z wygodnymi leżakami. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny!

Harmonogram „Samochodowego kina letniego”

Lipiec:
Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45, Grudziądz: 13, 20, 27 lipca
Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin: 13, 20, 27 lipca
Galeria Słowiańska, ul. Jeleniogórska 42, Zgorzelec: 13, 20, 27 lipca
Galeria Głogów, ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 12, Głogów: 21, 28 lipca
Galeria Śląska, Gliwicka 45, Rybnik: 21, 28 lipca
CH Olsztyn, ul. Krasickiego 1B, Olsztyn: 21,28 lipca

Sierpień:
Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45, Grudziądz: 3, 10, 17, 24, 31 sierpnia
Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin: 4, 11, 18, 25 sierpnia
Galeria Słowiańska, ul. Jeleniogórska 42, Zgorzelec: 3, 10, 17, 24, 31 sierpnia
Galeria Głogów, ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 12, Głogów: 3, 10 sierpnia
Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45, Rybnik: 4, 11, 18, 25 sierpnia
CH Olsztyn, ul. Krasickiego 1B, Olsztyn: 4, 11 sierpnia

Wrzesień:

Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45, Rybnik: 1 września
Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin: 1 września

kino-letnie-carrefour

O Carrefour
Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2017 roku sprzedaż w wysokości 88,24 miliarda euro. Grupa liczy ponad 380 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały