Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

warsztaty-bezpieczny-maluch

9 lutego w Olsztynie odbędą się bezpłatne warsztaty Kampanii Bezpieczny Maluch. Głównym tematem warsztatów jest pierwsza pomoc u niemowląt i kobiet ciężarnych.

Misją Kampanii jest zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka. Podczas warsztatów najlepsi instruktorzy nauczą was jak udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku w najczęściej występujących przypadkach w pierwszym roku życia maluszka.

Usłyszycie m.in. o zasadach bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie i o tym jak ważne jest prawidłowe żywienie mamy w okresie ciąży i jaki ma wpływ na późniejszy rozwój maluszków. Każda uczestniczka warsztatów otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha oraz będzie miała szansę wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnerów Kampanii.

Warsztaty odbędą się w Olsztynie w Hotelu Wileńskim przy ul. Knosały 5 w godz.17.00-20.30. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Rejestracją na stronie www.bezpiecznymaluch.pl”.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Niszczyli świąteczne ozdoby – wypatrzył ich operator monitoringu [VIDEO]

Dziś w nocy kamery monitoringu miejskiego uchwyciły dwóch