Autobus wjechał do przydrożnego rowu. Trzy osoby trafiły do szpitala

Autobus wjechał do przydrożnego rowu. Trzy osoby trafiły do szpitala

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Oleccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na obrzeżach miasta. Z nieustalonych przyczyn 54-latek kierujący autobusem zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie pojazd się wywrócił. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj (08.02. 2018) przed godz. 21:00 w miejscowości Kolonia Olecko na drodze W655. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący autobusem, jadąc z Giżycka do Suwałk, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd się wywrócił.

Autobusem podróżowało 12 osób. Trzy z nich zostały przetransportowane do szpitali w Olecku i Suwałkach. Badanie alkomatem wykazało, że 54-letni kierujący był trzeźwy.

To drugi tak groźny wypadek w ciągu ostatnich dni na terenie powiatu oleckiego. Warunki pogodowe, a co za tym idzie także drogowe, są różne w różnych częściach regionu. Dlatego policjanci apelują do kierowców o zwrócenie szczególnej uwagi na warunki drogowe oraz o rozwagę i zdrowy rozsądek podczas jazdy!

źródło: KWP Olsztyn(jsz/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rajd rowerowy Łynostradą i spływ rzeką Łyną

Impreza będzie finałem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, a