Aura Centrum zaprasza w podróż na Biegun Północny

Aura Centrum zaprasza w podróż na Biegun Północny

aura-podroz-na-biegun

W Olsztynie już za kilka dni rozpoczną się ferie zimowe. By jeszcze bardziej wczuć się w mroźną atmosferę obecnej pory roku, Aura Centrum, w ramach pierwszego w 2018 roku warsztatu z cyklu Soboty z Abecadłem, zaprasza dzieci i rodziców w podróż na Biegun Północny! Zimowe ciekawostki i zabawy czekają na najmłodszych 20 stycznia od godz. 10.00 na II piętrze centrum.

Nowy sezon warsztatów z cyklu Soboty z Abecadłem rusza pełną parą! Już w najbliższą sobotę, 20 stycznia br., w godz. 10.00 – 14.00 wspólnie z Aura Centrum na wyprawę w kierunku Bieguna Północnego wyruszą maluchy i ich opiekunowie. W programie spotkania znalazło się miejsce m.in. na zimowy teatrzyk, wiele ciekawostek z bieguna północnego, zabawy ruchowe w ramach Rozgrzewki z pingwinkiem i warsztaty plastyczne zatytułowane Zwierzęta polarne. Nie zabraknie także Mobilnej Biblioteki, czyli możliwości wypożyczenia i zwrócenia książek oraz dokonania zapisów do biblioteki Abecadło.

 

Zima na Biegunie Północnym z pewnością jest wyjątkowa i różni się znacznie od tych, które ostatnio zdarzają się w naszej szerokości geograficznej. Mamy jednak nadzieję, że atrakcje zaplanowane na najbliższą sobotę zainspirują dzieciaki na czas ferii szkolnych – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum. I dodaje: Chcielibyśmy, żeby nasze warsztaty w Nowym Roku przyniosły maluchom równie dużo wrażeń, co ich ubiegłoroczna edycja, dlatego serdecznie zapraszamy do regularnego uczestnictwa w spotkaniach od samego początku. O tym, że taka systematyczność się opłaca, przekonali się uczestnicy wszystkich ubiegłorocznych spotkań, którzy w grudniu otrzymali od nas wyjątkowe prezenty – dodatkowe karty podarunkowe. W tym roku również postaramy się o niespodzianki dla najwytrwalszych uczestników.

Styczniowy warsztat rozpoczyna nowy cykl programu lojalnościowego dla uczestników spotkań, organizowanych przez Aurę Centrum i Bibliotekę Abecadło. Osoby obecne na pierwszym spotkaniu w 2018 r. otrzymają nowe naklejki, które po pierwszym kwartale tego roku będzie można wymienić na Karty Podarunkowe Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum.

Źródło: mat. prasowe

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

X Warmiński Jarmark Świąteczny rozpoczęty [ZDJĘCIA]

W czwartek (13 grudnia) o godz. 17 na