Aura Centrum zaprasza w podróż na Biegun Północny

Aura Centrum zaprasza w podróż na Biegun Północny

aura-podroz-na-biegun

W Olsztynie już za kilka dni rozpoczną się ferie zimowe. By jeszcze bardziej wczuć się w mroźną atmosferę obecnej pory roku, Aura Centrum, w ramach pierwszego w 2018 roku warsztatu z cyklu Soboty z Abecadłem, zaprasza dzieci i rodziców w podróż na Biegun Północny! Zimowe ciekawostki i zabawy czekają na najmłodszych 20 stycznia od godz. 10.00 na II piętrze centrum.

Nowy sezon warsztatów z cyklu Soboty z Abecadłem rusza pełną parą! Już w najbliższą sobotę, 20 stycznia br., w godz. 10.00 – 14.00 wspólnie z Aura Centrum na wyprawę w kierunku Bieguna Północnego wyruszą maluchy i ich opiekunowie. W programie spotkania znalazło się miejsce m.in. na zimowy teatrzyk, wiele ciekawostek z bieguna północnego, zabawy ruchowe w ramach Rozgrzewki z pingwinkiem i warsztaty plastyczne zatytułowane Zwierzęta polarne. Nie zabraknie także Mobilnej Biblioteki, czyli możliwości wypożyczenia i zwrócenia książek oraz dokonania zapisów do biblioteki Abecadło.

 

Zima na Biegunie Północnym z pewnością jest wyjątkowa i różni się znacznie od tych, które ostatnio zdarzają się w naszej szerokości geograficznej. Mamy jednak nadzieję, że atrakcje zaplanowane na najbliższą sobotę zainspirują dzieciaki na czas ferii szkolnych – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum. I dodaje: Chcielibyśmy, żeby nasze warsztaty w Nowym Roku przyniosły maluchom równie dużo wrażeń, co ich ubiegłoroczna edycja, dlatego serdecznie zapraszamy do regularnego uczestnictwa w spotkaniach od samego początku. O tym, że taka systematyczność się opłaca, przekonali się uczestnicy wszystkich ubiegłorocznych spotkań, którzy w grudniu otrzymali od nas wyjątkowe prezenty – dodatkowe karty podarunkowe. W tym roku również postaramy się o niespodzianki dla najwytrwalszych uczestników.

Styczniowy warsztat rozpoczyna nowy cykl programu lojalnościowego dla uczestników spotkań, organizowanych przez Aurę Centrum i Bibliotekę Abecadło. Osoby obecne na pierwszym spotkaniu w 2018 r. otrzymają nowe naklejki, które po pierwszym kwartale tego roku będzie można wymienić na Karty Podarunkowe Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum.

Źródło: mat. prasowe

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja