Aura Centrum wprowadza Karty Podarunkowe

Aura Centrum wprowadza Karty Podarunkowe

- Kategoria: Ciekawostki
0

karta-aura-centrum

Od początku czerwca br. w Aura Centrum można będzie wygrać lub nabyć przedpłaconą Kartę Podarunkową. Umożliwi ona zrobienie zakupów (w kwocie, na którą doładowana jest karta) w sklepach na terenie olsztyńskiego centrum.

Dla wszystkich, którzy cenią nietuzinkowe i dopasowane do siebie rozwiązania, Aura Centrum przygotowała nowy produkt – Kartę Podarunkową. Wygrana w konkursie lub zakupiona i zasilona wybraną przez Klienta kwotą, posłuży do zrobienia zakupów w sklepach, znajdujących się na terenie centrum. Kartę można wykorzystać w dowolnym momencie, ale maksymalnie w ciągu 12 miesięcy od daty wydania. Zainteresowani jej otrzymaniem powinni przede wszystkim uważnie śledzić działania organizowane przez Aura Centrum: konkursy, losowania nagród lub akcje promocyjne, związane z możliwością otrzymania prezentów. Z kolei osoby zainteresowane zakupem Karty mogą zgłaszać się od 1 czerwca br. do Biura Administracji w godzinach jego otwarcia

Jest wiele sytuacji, w których karta podarunkowa może być pomocna. Dla nas są to m.in. działania marketingowe, w których chcemy nagradzać naszych lojalnych Klientów. W przypadku konsumentów Karta sprawdzi się jako prezent z okazji urodzin czy świąt, kiedy brakuje nam pomysłu na upominek lub gdy nie znamy dobrze obdarowywanej osoby. Pracując nad tym produktem staraliśmy się jednak pójść o krok dalej niż rynek i stworzyć narzędzie jeszcze bardziej przyjazne Klientom. To dlatego kartę Aury Centrum wyróżnia niska minimalna kwota zasilenia, tj. 20 zł i nowoczesny design. Mamy nadzieję, że Klienci docenią nasze starania i polubią nowy produkt, który daje cały wachlarz możliwości – opowiada Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Osoby zainteresowane nabyciem Kart Podarunkowych oraz szczegółami ich użytkowania będą mogły uzyskać niezbędne informacje od 1 do 3 czerwca br. w Aura Centrum. Przy stoisku hostess, znajdującym się w atrium, w strefie restauracyjnej, dostępne będą warunki korzystania z Kart Podarunkowych i lista sklepów, w których można dokonać nimi zakupów.

karta-aura-centrum1

źródło: mat. prasowe

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policjanci zapobiegli kibolskiej ustawce

Zablokowane dwa pasy ruchu, kominiarki na głowach, a