Aslambek Saidov wygrywa z Rafałem Moksem na gali KSW 30

Aslambek Saidov wygrywa z Rafałem Moksem na gali KSW 30

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

aslambek-saidov-ksw-30

Aslambek Saidov wygrał walkę z Rafałem Moksem podczas gali KSW 30 w Poznaniu. Pojedynek był niezwykle emocjonujący. Zakończenia przed czasem nie było, a walkę musieli rozstrzygnąć sędziowie, którzy jednogłośnie zdecydowali o tym, że w tym starciu zwycięstwo należy się zawodnikowi z Olsztyna.

W drugiej walce wieczoru poznańskiej gali KSW 30, która odbyła się 21 lutego, reprezentujący olsztyński klub Arrachion MMA – Aslambek Saidov stoczył rewanżowy pojedynek z Rafałem Moksem. Walka odbyła się w limicie do 77 kilogramów.

Olsztynianin walczył mądrze i cały czas słuchał wskazówek ze swojego narożnika. Przez trzy rundy silnymi ciosami ciosami rozbijał zawodnika ze Szczecina. Ostatecznie o zwycięstwie tego pojedynku zdecydowali sędziowie, którzy punktowali starcie 30-27 dla Aslambeka Saidova.

Przypomnijmy, że obydwaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą na gali KSW 17, która odbyła się 26 listopada 2011 roku. Wtedy przez decyzję sędziów również zwyciężył Saidov.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

825 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 16 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (14.08) o 825 nowych