Aslambek Saidov wraca do oktagonu KSW

Aslambek Saidov wraca do oktagonu KSW

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

moks-saidov

Reprezentujący olsztyński klub Arrachion MMA Aslambek Saidov wraca do oktagonu KSW. Już 21 lutego na gali KSW 30 w Poznaniu stoczy rewanżowy pojedynek z Rafałem Moksem.

Aslambek Saidov (15-4, 3 KO, 4 Sub), trenujący na co dzień w klubie Arachion MMA Olsztyn po przegranym w 2014 roku na gali KSW 27 pojedynku z Borysem Mańkowskim wraca do oktagonu KSW.

Były mistrz federacji KSW w drugiej z głównych walk gali KSW w limicie do 77 kilogramów zmierzy się z Rafałem Moksem (10-6, 9 Sub) – numerem dwa w tej wadze w Polsce i jednym z najlepszych „grapplerów”.

Jak informuje federacja KSW, rewanżowe starcie obu zawodników, może wyłonić kolejnego pretendenta do pasa w tej kategorii.

Przypomnijmy, że obydwaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą na gali KSW 17, która odbyła się 26 listopada 2011 roku. Wtedy przez decyzję sędziów zwyciężył zawodnik z Olsztyna.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

825 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 16 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (14.08) o 825 nowych