Amfetamina w zamrażarce, marihuana pod telewizorem

Amfetamina w zamrażarce, marihuana pod telewizorem

- Kategoria: Na sygnale
0

zabezpieczone-narkotyki-2

Po raz kolejny zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał mieszkaniec gminy Biskupiec. W mieszkaniu 26-latka kryminalni znaleźli prawie 120 gramów amfetaminy i 35 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w różnych miejscach m.in. w zamrażarce i pod telewizorem. Decyzją sądu mężczyzna otrzymał policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe.

Pierwsze zarzuty posiadania środków odurzających 26-latek otrzymał w ubiegłym roku. Kryminalni z Komisariatu Policji w Biskupcu ustalili, że mężczyzna mimo toczącej się przeciwko niemu sprawie w dalszym ciągu łamie prawo. Jeszcze przed weekendem policjanci pojechali do miejsca jego zamieszkania.

Podczas przeszukania domu policjanci znaleźli blisko 120 gramów amfetaminy oraz 35 gramów marihuany. Narkotyki ukryte były w różnych miejscach m.in. w lodówce i pod telewizorem.

26-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Decyzją sądu mężczyzna otrzymał policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Zgodnie z przepisami za posiadanie środków odurzających grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (MP/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pobił 55-latka, wrzucił go do bagażnika, a następnie utopił w stawie. Usłyszał zarzut zabójstwa

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Biała Piska podejrzanego