71-letnia kierująca jadąc ul. Płoskiego straciła panowanie nad pojazdem. Auto zsunęło się ze skarpy

71-letnia kierująca jadąc ul. Płoskiego straciła panowanie nad pojazdem. Auto zsunęło się ze skarpy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztynfot. KMP Olsztyn

O dużym szczęściu może mówić 71-letnia kierująca oplem. Kobieta jadąc ulicą Płoskiego w Olsztynie zjechała z drogi, przejechała przez torowisko kolejowe i zatrzymała się dopiero gdy auto zsunęło się ze skarpy. Kierująca nie poniosła żadnych obrażeń a interwencja zakończyła się mandatem.

Dzisiaj kilkanaście minut przed godziną 10.00 olsztyńscy policjanci zostali wezwani na zdarzenie drogowe. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy zjechał z torowiska tramwajowego znajdującego się przy ul. Płoskiego.

Na miejscu zgłoszenia policjanci ruchu drogowego zastali kierującą oplem. 71-letnia kobieta nie była w stanie wytłumaczyć jak doszło do tego zdarzenia.

Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że kobieta jadąc prawym pasem ruchu ul. Płoskiego w kierunku ulicy Witosa nie dostosowała prędkości do warunków drogowych – zjechała z ulicy, po czym przejechała przez torowisko i no końcu stoczyła się ze skarpy.

Na szczęście kierująca nie poniosła żadnych obrażeń

Mieszkanka Olsztyna za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym a na jej koncie pojawiły się punkty karne.

Źródło: KMP Olsztyn (kb/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Domki letniskowe – udana inwestycja w wypoczynek

Domki letniskowe czy też domki rekreacyjne dzięki nowoczesnym