5. Urodziny ,,Biegu na 6 Łap”

5. Urodziny ,,Biegu na 6 Łap”

bieg-6lap-5

W niedzielę 25 lutego w olsztyńskim Schronisku dla Zwierząt odbędzie się piąta edycja popularnego „Biegu na 6 Łap”. Czworonożni mieszkańcy schroniska tradycyjnie czekają na swoją porcję spacerów i pieszczot.

Akcja „Bieg na sześć łap” kończy pięć lat. W związku z tak radosnym wydarzeniem już w najbliższą niedzielę (25.02) odbędzie się urodzinowe spotkanie z psiakami z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.

Zapisy na biegi z psami rozpoczną się w środę (21.02) ale można również wybrać sobie spacer z psiakiem, na który nie trzeba się zapisywać. Wystarczy podczas urodzinowego „Biegu na sześć łap” odwiedzić Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie, odebrać z biura smycz i zaprosić kompana na leśne ścieżki.

Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę biegową licząca 5 km i spacerową 2 km – trasy będą oznaczone.

Więcej informacji TUTAJ.

25.02.2018 godz. 10-14

Miejsce spotkania: Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie, ul. Turystyczna 2

Trasa: 5 km, 2 km

Przypomnijmy, że „Bieg na sześć łap” jest inicjatywą zapoczątkowaną w Olsztynie 23 lutego 2013 roku przez Monikę Dąbrowską. Od tamtej pory biegacze o różnym stopniu zaawansowania uprawiają jogging w towarzystwie podopiecznych z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt. Akcja przyjęła się nie tylko w Olsztynie, ale również w 39 azylach dla zwierząt w Polsce.

5-urodziny-bieg-6-lap

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Sportowe sukcesy Kung Fu z Olsztyna

Końcówka roku 2018 była pracowita dla olsztyńskich zawodników