5. Urodziny ,,Biegu na 6 Łap”

5. Urodziny ,,Biegu na 6 Łap”

bieg-6lap-5

W niedzielę 25 lutego w olsztyńskim Schronisku dla Zwierząt odbędzie się piąta edycja popularnego „Biegu na 6 Łap”. Czworonożni mieszkańcy schroniska tradycyjnie czekają na swoją porcję spacerów i pieszczot.

Akcja „Bieg na sześć łap” kończy pięć lat. W związku z tak radosnym wydarzeniem już w najbliższą niedzielę (25.02) odbędzie się urodzinowe spotkanie z psiakami z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.

Zapisy na biegi z psami rozpoczną się w środę (21.02) ale można również wybrać sobie spacer z psiakiem, na który nie trzeba się zapisywać. Wystarczy podczas urodzinowego „Biegu na sześć łap” odwiedzić Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie, odebrać z biura smycz i zaprosić kompana na leśne ścieżki.

Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę biegową licząca 5 km i spacerową 2 km – trasy będą oznaczone.

Więcej informacji TUTAJ.

25.02.2018 godz. 10-14

Miejsce spotkania: Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie, ul. Turystyczna 2

Trasa: 5 km, 2 km

Przypomnijmy, że „Bieg na sześć łap” jest inicjatywą zapoczątkowaną w Olsztynie 23 lutego 2013 roku przez Monikę Dąbrowską. Od tamtej pory biegacze o różnym stopniu zaawansowania uprawiają jogging w towarzystwie podopiecznych z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt. Akcja przyjęła się nie tylko w Olsztynie, ale również w 39 azylach dla zwierząt w Polsce.

5-urodziny-bieg-6-lap

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja