Jechała pod prąd i uderzyła w ciężarówkę. 49-latka miała blisko dwa promile

Jechała pod prąd i uderzyła w ciężarówkę. 49-latka miała blisko dwa promile

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztynfot. KMP Olsztyn

Blisko dwa promile alkoholu w organizmie nie przeszkodziły 49-letniej kobiecie wsiąść za kierownicę osobowego mercedesa. W nocy na ul. Synów Pułku w Olsztynie kobieta jechała samochodem „pod prąd” i zderzyła się czołowo z jadącą prawidłowo ciężarówką. Mieszkanka Szczytna została przewieziona do szpitala.

W niedzielę (12.11.2017) kilka minut przed północą, nietrzeźwa 49-letnia kobieta, kierując osobowym mercedesem, wjechała „pod prąd” w ul. Synów Pułku, w wyniku czego zderzyła się czołowo z jadącą prawidłowo ciężarówką. Nietrzeźwa kobieta została przewieziona do szpitala, doznała obrażeń wymagających leczenia powyżej 7 dni.

Badanie alkomatem wykazało u niej blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 54-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

Kobieta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 15.

Źródło: KMP Olsztyn (AB/TM)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, możliwe burze

Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku wydało dla