25-latka wsiadła do cudzego samochodu i pojechała do przedszkola, aby odebrać dziecko

25-latka wsiadła do cudzego samochodu i pojechała do przedszkola, aby odebrać dziecko

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Za kradzież pojazdu odpowie 25-letnia mieszkanka Ełku. Kobieta idąc z Nowej Wsi Ełckiej do Ełku, tak zmęczyła się spacerem, że wsiadła do pierwszego napotkanego, zaparkowanego w pobliżu torowiska auta, w którym zauważyła pozostawione kluczyki i odjechała. Kilka godzin później na ulicy Grajewskiej została zatrzymana przez znajomych właściciela auta, którzy innym pojazdem zablokowali jej przejazd.

Kobieta idąc z Nowej Wsi Ełckiej do Ełku, tak zmęczyła się dłuższym spacerem, że wsiadła do pierwszego napotkanego, zaparkowanego w pobliżu torowiska samochodu, w którym zauważyła pozostawione kluczyki i odjechała. Jak ustalili policjanci, kobieta skradzionym vw polo pojechała do przedszkola, aby odebrać dziecko, a później pozostawiła auto na osiedlowym parkingu i poszła do swego mieszkania.

Kilka godzin później ponownie do niego wsiadła. Jadącą volkswagenem kobietę zatrzymali znajomi właściciela auta, którzy widząc skradzione polo swego kolegi, zablokowali przejazd i zatrzymali 25-letnią kobietę, która prowadziła auto. Co ciekawe, kobieta próbowała jeszcze ominąć blokadę i uciec.

25-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Za kradzież pojazdu grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (aj/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wernisaż wystawy „Budowa mostu św. Jakuba w Olsztynie” Bożenny Koper

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wernisaż wystawy