25-latek chciał ukraść samochód. Został ujęty przez właściciela

25-latek chciał ukraść samochód. Został ujęty przez właściciela

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-radiowoz

Zarzut usiłowania kradzieży samochodu usłyszał 25-letni mężczyzna. Olsztynianin wykorzystał fakt, że bmw nie było zamknięte. Podejrzewany został ujęty przez właściciela a następnie przekazany policjantom. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek ok. godziny 19.00 mieszkaniec Olsztyna poinformował oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie o ujęciu mężczyzny, który usiłował ukraść jego bmw.

Funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenia i zatrzymali 25-latka. Z informacji uzyskanych od właściciela wynikało, że mężczyzna wszedł do samochodu wykorzystując fakt nie zamkniętych drzwi. Pokrzywdzony usłyszał hałasy dochodzące z parkingu, na którym zaparkowany był jego samochód. Gdy wyszedł na zewnątrz zauważył w swoim samochodzie młodego mężczyznę.

Zatrzymany 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszy zarzut usiłowania kradzieży samochodu. Łukasz W. w trakcie składania wyjaśnień oświadczył policjantom, że „wkręcił” sobie, że to jego samochód.

Kodeks karny za powyższe przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

29,5 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową

Zarząd województwa ogłosił konkurs na dofinansowanie projektów służących