22-latek przechowywał znaczną ilość różnych narkotyków

22-latek przechowywał znaczną ilość różnych narkotyków

- Kategoria: Na sygnale
0

narkotyki-zatrzymany-467

Olsztyńscy kryminalni zatrzymali 22-latka, u którego w wynajmowanym mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 tabletek ecstasy, haszysz i marihuanę. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Został zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zabezpieczenie majątku na poczet przyszłej kary.

W ubiegłym tygodniu policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 22-latka, do którego należała znaczna ilość narkotyków. Kryminalni ustalili, że mężczyzna może posiadać zakazane substancje na stancji, którą wynajmuje w Olsztynie. Ich przypuszczenia potwierdziły się – w sypialni mężczyzny funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 sztuk tabletek ecstasy i blisko 100 gramów haszyszu. Podczas przeszukania salonu, znaleźli kolejne narkotyki – schowaną w szklanym słoju marihuanę.

Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Ponadto sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zabezpieczenie majątku na poczet przyszłej kary. Zgodnie z kodeksem karnym podejrzanemu grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (ik/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja