20-lecie zespołu Shannon w Teatrze Jaracza

20-lecie zespołu Shannon w Teatrze Jaracza

shannon

Już w najbliższa sobotę (14 czerwca) w Teatrze Jaracza na Scenie Dużej swoje 20-lecie świętować będzie olsztyński zespół Shannon.

Wraz z Jubilatami na scenie zobaczymy i usłyszymy wyjątkowych gości takich jak: wybitny Zbigniew Namysłowski w tym wypadku również autor orkiestracji do projektu CELTIC RIVERS ORCHESTRA, kolaboracji z Elbląską Orkiestrą Kameralną pod batutą Marka Mosia, która również zabrzmi na pięknych deskach Teatru.
Na ten urodzinowy wieczór do zespołu Shannon dołączy, grająca w zeszłym sezonie, znakomita, młoda pianistka jazzowa – Agnieszka Derlak. Całość wieczoru zostanie ozdobiona niepowtarzalnym, tradycyjnym tańcem irlandzkim, w wykonaniu Joanny Ochędowskiej oraz Moniki Banaszak, na co dzień należących do grupy tanecznej Elphin z Trójmiasta.

14 czerwca Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, godz. 19.00. Bilety w cenie 35 PLN dostępne są za pośrednictwem Teatru Jaracza ONLINE – www.teatr.olsztyn.pl

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Strażacy OSP z nowym sprzętem

Zarząd województwa podzielił środki na wsparcie Ochotniczych Straży